İki günlük bir gezide Istanbulda neler yapılabilir?

Arkadaşlarımdan biri iki günlüğüne İstanbul'a gidiyor ve bana önerilerimi sordu Istanbul'da ne yapabileceği hakkında. Aklıma pek bişey gelmedi, ben bir süredir turistik geziler yapmadım çünkü Istanbul'a.

Bir turiste iki günlüğüne istanbulda neler yapmasını önerirsiniz? Haziran gibi orada olacak ve çok uzun süre sıra filan beklemesi gerekir mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eminönü ile başlayıp Ayasofya müzesini sultanahmet camisini ve yerebatan sarnıcını gezebilir yakınlık olarak birbirine yakın olması açısından iyi ve bu esnada kapalıçarşıya uğrayabilir. akşama kaldığı için bellirli bir saate kapılıyordu kapıları kapatılmış bir esnada gitmese iyi olur kendisi için.akşam dolaşmak sorun olmucaksa kendisi için kapalı çarşıyı gezdikten sonra metro ile zeytinburnuna geçip ,metrobüs ile ayvansaray da inip Eyüp'ü kısa bir gezintiden sonra Pierro Loti'nin manzarasını akşam gözüyle izleyerek sonlandırabilir .Yorulmasına rağmen gezmek isteyecekse son olarak mecidiyeköy ve taksim yaparak San Antonio kilisesini gezebilir... alemlere akabilir gece...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aksaraya git. Ordan yürüye yürüye laleliden cemberlitaştan sultanahmet topkapı sarayı ordan ayasofya yerebatan gülhane derken eminönüne dogru yola cık mısır carşısı ve kapalı carşıyı da gezip karaköy köprüsünden taksime varmadan galata kulesi sonra taksim 2 güne sıgmasada idare eder

0|0
    0|0
  • adalar olmalı programda kesinlikle.. en az yarım günlük bi tur mesela at arabasıyla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk defa geliyorsa sultanahmete gitsin sultanahmet camii ayasofya yere batan sarnıcı topkapı sarayı medreseler hepsi orada güzel bi kültür turu olur ayrıca kapalı çarşı mısır çarşısı da çok yakın dikili taştan eminönüne kadar geze geze gider gece barlar sokağında eğlenebilirde

0|0
    0|0
    • sizce bi tura katilmasi daha iyi olur mu dusundugum sey bu

• evet daha iyi eğlence amaçlımı kültürel bi tatilmi buna göre bi tur ayarlayabilir ben ilk defa gelecekler için sultanahmeti öneriyorum çünkü gezilecek çok yer var iki günde istanbulu gezmesi mümkün değil bi tur a katılırsa daha iyi tabi

• ohoo iki günde neler yapılmaz ki helede istanbul gibi bi yerde ama en önce proramında tekneyle boğazı turlamak olmalı daha sonra çok bilindik meydanlarda gezip eğlenmeli eğlence merkezlerine,alışveriş merkezlerine, lunaparklara gidilip bunun gibi birçok yerlerde gezilebilir güzel bi restoranda yemek yenebilir helikopterlede istanbulu kuşbakışı görmek muhteşem olur doğrusu yani bir çok şey yapılabilir yeter ki eğlenmek iste..

0|0
    0|0
Yükleniyor...