Film Arıyorum Sonu Duygusal Olsun

Film Arıyorum Sonu Duygusal Olsun fark etmez türü ister romantik ister aksiyon ister macera ister bilim kurgu sadece anlamlı ve duygusal bir sonlu film arıyorum

Güncellemeler:
Hepsi için saolun tek tek izliycem teşekkürler

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema ve filmler hakkında olan sorulara cevap yazmayı kendime görev edindim ;

7 Pounds - Beklenmedik sonu ile anlamlı bir mesaj veren güzel bir film.

V For Vendetta - Son derece etkileyici ve anlamlı bir final

Braveheart - Filmin son 10 dakikası gayet güzel ayarlanmış.

A Perfect World - Yanlış seçimlerin sonunda ve kötü durumlarda bile doğru olanı yapmak mümkün.

Les Misarebles (2012) - Aslında müzikallerden pek hoşlanmam ama bu kıymetli yapıtın sonu her zaman hoşuma gider. Alınması gereken çok ders içeriyor.

Puss In Boots - Çok sevdiğim bir film. Sonunda doğru mesaj iletilmiş.

A.I : Artifical Intelligence : Biraz değişik bir bakış açısıyla ilginç bir final ama anlatılmak istenenler çok güzel. Teddy'nin durumuna ayrıca dikkat etmek gerekir.

Pursuit Of Happiness : Bu tam aradığınız eser. Will Smith'in başarılı oyunculuğunda güzel bir final içeriyor.

Schindler's List : Bir film boşuna IMDB'nin ilk 10'una girmez. Liam Neeson'ın inanılmaz performansıyla müthiş mesajlar içeren tarihin sayılı filmlerinden biri.

The Last Castle : Gandolfini ve Robert Redford bir filmi bu kadar güzel bir noktaya getirip sonunu bu şekilde bağlayabilirler. Bayrağın gökyüzüne çekilmesi ve ortaya çıkan sahne insanı etkisi altına alıyor.

Star Wars serisi - Her bir bölüm özel ve değerli.

Bu liste size yeterli olacaktır sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• leon the professionel :D

0|0
    0|0
  • The NoteBook.

0|0
    0|0
  • Son Şarkı filmini izle

0|0
    0|0
  • hayalimdeki aşk. fantastik ama romantik de.

0|0
    0|0
  • Çılgın aptal aşk filmini izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bir Tutam Cennet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayat güzeldir

0|0
    0|0
  • comba filimini izleyebilirsin

0|0
    0|0