Hocalardan not istemekde level atlayanlar...

İstanbul Hukuk'da hocadan not isteme yönteminde level atlanmış. Hocaların bulunduğu bloktan çekilmiş bir foto. link

Peki siz böyle bir şeye denk geldiniz mi?

Ya da sizin yöntemleriniz nedir?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben genelde sinav kagidina ahvalimi dökerim :) haftalardir uykusuz gece gunduz ders calisiyorum ara sira derste uyudugumuda gordunuz vallahi der, yalvarir yakarir Eger bana ihtiyacim olan su notu verirseniz Allah razi olsun ne muradiniz varsa versin diye yazarim :p

0|0
    0|0
    • "Bu son sınavım, gecersem mezunum ve tatil sonunda da nişanım var beklerim hocam" yazanı gördüm. başka söz de gerek yok. :d

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalakalığa gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İÜHF, yi diğer HUkuk fakülteleriyle karıştırmamak lazım 100 üzerinden elli almanın ne kadar zor olduğunu anlamak için İÜHF' de okumak gerekir. Burada ki ince espriyi anlamak içinde en az o kalitede olmak gerekir.

1|0
    0|0
  • Böylesine değil ama üniversitedeyken bazıları öyle yalakalık yapıyordu ki not için ağzım açık bir şekilde onları izlerdim

0|0
    0|0
  • ben hiç not dilenmedim hocaların kendi düşünmesi lazım bence ayıp

0|1
    0|0
  • kimseden haketmediğim birşey almadığım gibi not DİLENMEYİ de doğru bulmadığım için hayatta yapmadım ama yapanlar var gidiyor yalvarıyor.

0|0
    0|0
    • Başarıya giden her yol mubahtır. İst. Hukuk mezununu olarak söylüyorum, herkes bir işi nasıl ya da ne zahmetle yaptığınızla değil, yapıp -yapmadığınızla ilgileniyor. Bazen başarıya giden yol senin deyiminle dilenmekten geçer ki, bu da bir ikna yoludur.

• yahu net dediğim şu sonucu bulduysan tam puan alman net bizde de soru ve çeşitleri derya deniz.tamam yahu ergen gibi en zoru sizin en zor sorular size soruluyor gidin dilenin yalvarın ist hukuktakiler gazi hukuk dedik salladın üniyi adam 1 tane ders bırakmadan çok da çalıştığını söylemeden bitirdi şimdi de stajını yapıyor sende gaziye gitseydin o zaman

Yükleniyor...