Kitap okurken odaklanamıyorum!

Son zamanlarda kitap okumam bayağı yavaşladı, 1 saatte 20 sayfa okuyabiliyorum, okumaya başladığım an hemen dalıyorum başka şeyler düşünmeye başlıyorum, bir satırı 10 kere okuduğum oluyor sizce nedendir ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• uykusuzluktan adapte olamıyorum ben mesela ya da aklıma bişey taktığım için 2 işi bir arada yapamıyoruz insanız ;) ara ver derim

0|0
    0|0
    • Kitabı elimden bıraktığım an da vicdan azabı çekiyorum o kitap okunmaz mı yaa diyorum kendi kendime bu seferde aklıma geldiğinden başka işe odaklanamıyorum ilginç bir olay ne diyeyim :)

• Evet onun da etkisi var gibi üniversitede 2. öğretimim genelde kitap okumaya 12 den sonra başlıyorum ama önceden geceleri en az 100 sayfa okurdum şimdi neden öyle oldu anlamadım özür dileme olayına sonuna kadar katılıyorum :D

• bak şöyle açıklaya bilirim alında iyonlar hareketli olmayınca algılayamıyoruz ondan uyu bence yoksao kitap bitmez

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben onu da yapmıyorum sen daha iyisin yine :D

0|0
    0|0
    • Ben de hiç okumazdım da bir kaç kitap sonra hastalık haline geliyor :)

• dikkat eksikliği sanırım.

0|0
    0|0
  • daha ilgi çekici bir kitap bulun bencede

0|0
    0|0
    • Bu hafta 3. kitabıma başladım her biri 200 sayfa olmasına rağmen 3 günün altında bitirdiğim olmadı kitap değiştirmek çözüm olmadı gibi ama teşekkürler yine de :/

• kimlerin mesela ne tür kitaplar

• Geçen hafta Jean Christophe Grange' nin Koloni kitabını bitirdim onda bayağı bir süre kaldım.Sık sık kopuyordum kitaptan son bitirdiğim kitap Boran yayın evinin Neydik Ne Olduk kitabı.Tamamen farklı kitaplar olmasına rağmen dalgınlık oluyor hep :/

Erkekler Ne Diyor 4

• nedenini bilmem ama duzeltecek bir cozum var...Bir akilli telefon sahibiysen (iOS&Android)

marketten HekuIt firmasina ait Hizli Okuma adli uygulamayi satin al ...kullanici olarak 3.gunden itibaren dakikada 350-400 (ve daha da artacak )kelime okuyacaksin..okumanda super gelisim saglayacaksin anlama kabiliyetin artacak kullanirsan dua edeceksin emin ol :)

0|0
    0|0
  • konsantrasyon eksikliği.melih duyarın ücretsiz indirebileceğin konsantrasyonun gücü adlı kitabı var onu okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • aşıksıııın sen aşıksın arkadaş

0|0
    0|0
  • okuduğun kitabın konusuyla alakalıdır. ağırlık çöktürür bazı kitaplar...

0|0
    0|0
    • Aslında uzun zamandır okumak istediğim kitapların listesini yapmıştım ve okumaya fırsat bulduğumda çok heyecanlanmıştım da neden öyle oldu anladım :/

• kafanda birtakım özem sorunlar varsa, o da engeller insanı. aslında dediğim gibi kitabın konusu ilginç ve de akıcı bir dil ile kaleme alınmışsı, bütün dertleri unutturur ve dış dünyadan da kopartır insanı...

Yükleniyor...