SÖYLEMEZ OLAYDIM! MAĞDUR GENÇ!!

allah kahretmesin ödülü kocaman bir sepet çikolata olan okuma yarışmasını kaybettim . birde utanmadan sepeti görücüye çıkardılar fazla okunsun diye. ben nerden emin olabilirim ki karşımdakinin kitabı gerçekten okuduğuna? ben saf ve masum duygularımla gerçek okuduğum sayfayı sayısını söyledim. lanet olsun!

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ablalardamisiniz lan noliyo orda

1|1
    0|0
    • yok lan fetoşun yurdunda yeni bir egzantirik çıkardılar her hafta olucak odaları yarıştırıyolar bir saat kitap okuyosun kimin ortalaması fazlaysa o oda ödülü kazanıyo neyse haftaya meyve sepeti var kızlarla anlaştık sayıları abartıcaz o sepet bizim :D

• ne yamuğu ? ayrıca bu gidişle bizde kyk ya akacaz :)

• yurda kayıt olurken ilkonce kalıcagımız evi görmek istiyorum dedim bir ev gosterdiler çok güzeldi tamam dedim kayıt yaptım sonra bir eve goturduler harabe gibi yerde halı yok yemek yapmayı bilen yok falan filan derken en sonunda çıktım boyle daha rahatım hem daha az para oduyon hemde sorun yok

Erkekler Ne Diyor 5

• ole demsen ıyıydı. ben severım . zararları yoktur. kımsenın tavugunakıst demez. bıde dunyanın ıkı ulke harıc heryerınde kendını adamıs o bogaz ıcı otdu mzenunu guzel paralr kazanacak gencler karın tokluguna turkce ve turkıyeyı ogretım gonul koprulerı kuruyolarya. bu gurur verıcı bısey..allaha havle et. mukafatını allahtan bekleyenlerden ol. karsındakı kısı kul hakkı yıyorsa o kendı sorunuş. kalbını temız tutu sen

0|0
    0|0
  • Ah safim benim ah...

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun demekten başkja birşey gelmez elimizden

0|0
    0|0
  • okuma yarısı nerde oluor. benım aklımda bı yer var ama ?

0|0
    0|0
    • fetoşun kız yurdunda :)

• dünkü kazananların 119 sayfa okuduğuna inanmıoyurm ben uyuya kalmıştım 10 dk. geç katıldım 63 sayfa okudum yalan ya çok içimize oturdu haftaya sepet bizim :D şehirde bana uygun fiyattaki yurt fetoşunkiydi yoksa fetoşla alakam olmaz destekçisi değilim o kendi yolunda gitsin ben kendi yoluma seneye eve çıkıcaz zaten :D

• söylemeseydin ne olacaktı.boğazında kalırdı onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...