Doğu Perinçek: "Özel bir Türk geninden bahsedilemez!

link

Ayrıca hepimiz Afrika kökenliyiz de diyor.

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle insanları gördükçe annesinin dokuz ay çektigi sancıya yazık demekten kendimi alamıyorum!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Keko sosyalistler bu adama ''nasyonal sosyalist türk ırkçısı'' der bir de sadsadsadsa

1|1
    0|0
  • Millet ilk insanların Türk çıkma ihtimalinden bahsediyor bu yüzden Amerika bile durdurma çabasında çalışmaları.. Kişiliği tanımıyorum ama asimile etme, akıllara kurt düşürme gibi bir çaba hissettim

0|0
    0|0
  • Norveçlilerle kandaşız demiş. bak bu dediğini beğendim kanka

0|1
    0|0
  • asla doğru bulmuyorum bu araştırma sonuçlarını.tam aksi türkler 16.000 yıldan fazladır bu topraklar üzerinde yaşadılar.kökleri asil kanları dahada eskilere dayandığına eminim.kazım mirşan dan dinle birde kıyasla hangi bilgi daha tutarlı.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin kişi tam bir i*ne olduğundan ciddiye almanı tavsiye etmiyorum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• heee bizim soy uzaylılardanda olabilir..

0|0
    0|0
  • link kelime israf etmem onun için.

2|0
    0|1
    • katılıyorum arkadaş.söylediği çoğu teori kanıtlanmış değil.kendince bir düzenek çıkarmış ortaya.

• Yanlış anlamakta özgürsünüz ama adamın haklı olduğu nadir konulardan birisi...

Bugün "millet geni" diye bahsedebileceğiz tek millet büyük bir oranla sadece Yahudiler olabilir... Çünkü melezleşme oranı çok az...

0|0
    1|0
  • katılıyorum italya amerika japonya çin hep ırk olarak bir benzerik taşıyolar görünüşte bizde vur patlasın çal oynasın herkes ayrı telden

0|0
    0|0
Yükleniyor...