League of legends tarzı oyunlar

yaklaşık 2 buçuk senedir lol oynuyorum na ve brezilya sv da diamond hesaplarım var bugün farkettimki artık sıkılmaya başlamışım lol tarzı oyunlar biliyormusunuz dota hariç ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dota hariç demişsinde Dota en iyisi bunu bir kenara not et :P

Heroes of Storm - daha çıkmadı(blizzard yapıyo çok iyi yapıyo çok kral olacak ama daha kaç yıl vardır acep çıkmasına :P)

Heroes of Newerth

Infinite Crisis (batman superman joker flash felan var)

not: bu oyun tğrğne Moba deniyor istersen öyle bir aratabilirsin (Multilpayer Online Battle Arena)

0|1
    0|0
    • hearth stone ne zaman açık betaya geçicek biliyomusun

• hemen deniyim

• not: heartstone u heroes of storm olarak düşünüp cevap vermişim de :P yine de cevapta değişiklik yok :D ama son blizzcon da yakında open betaya geçer diyodu yine de 1,5 ayı bulur.

Erkekler Ne Diyor 5

• Single oynayacaksan torchlight var bana çok zevkli gelmişti

0|0
    0|0
  • o oyunu takımla oynaycaksın 2 hafta önce arkadaşta toplandın 4 kişi beraber +1 skyptan bağlandık ama yeni başladık ya :)

0|0
    0|0
    • sen noobsun o zaman :D tr servarında oynayanlar noob 3 takım değiştirdim bem 1. takımın amerikadandı

• oynarsan haberim olsun beraber oynayalım :=)

• bana uyar birazdan girmeyi düşünüyorum

• gereksiz zaman kayıpları o oyuna ayırdıgın zamanı 2 yılda yazılım uzmanı olur 6000tl maaş ile animasyon filmleri yapardın.

0|0
    0|1
  • age of empires

0|0
    0|0
  • Dota en iyisi diyenler halt etmişler.

Blizzard'ın yeni MOBA oyunu piyasa sürülecek,yada sürüldü emin değilim.bi araştır

0|0
    0|1
    • Hemen bir halt daha ediyim.

Blizzard ın moba sı henüz çıkmadı, betası da çıkmadı.

Dota 2 en fazla yetenek gerektireni. Zor şeyleri becerince zevk katlanıyor. Lol oynayıp gelip dotaya çok zor şusu kötü busu kötü diye çamur atan arkadaşlarım vardı :P hala varlar, hala arkadaşlarım :P

Ama Blizzard ın Mobası çıksın gözüm başkasını görmeyecek muhtemelen. (heroes of storm)

• ben camur atmadım dikkat cekiyimde

Kızlar Ne Diyor 1

• dota 2 oyna, lol den daha zor ve daha karmasik ama anlayinca cok daha fazla zevk alirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...