Kapat

Ailem ayırdı sonunda ve cok canım yanıoooo

o roman oldugu ıcın ailem onaylamadıı demnde ailemle konstuklarımı anlattım.bitti.4sene bitti artık cok canım yanıo nasıl unutucammmm nasılllllllllllllll

Güncellemeler:
kaçsammı ona evi terk edippp bunu bile düşünüorum su annnn

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen hıc yasama, Ailen ıstedı dıye sana ait olan yasamı baskasının ellerıne teslım etmek cok yobazca. Hayat senın hayatın senın kararların senın dunyan bu ne aılenı ne de cevrenı ılgılendırır. Ve sevdıgını yarı yolda bırakmak cok aptalca kı sevıyorsun bırakın su ailem ıstemıyor laflarını kendı hayatlarınızı baskaları ıstıyor dıye yonlendırmeyın.. Dogurduysa dogurdular onların 5 dk lık zevklerı ıcın dunyada yasıyoruz ve onların 5 dk zevklerınde ben bu dunyaya gelıyorsam bende kararlarımı kendım verırım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• 30'una gelmişsin nerdeyse ve "ailem bitirdi muhabbeti" yapıyorsun. Sabır.

0|0
    0|0
    • ne yapıyım söleeee

• 1 senedir ? Sanırım sen genel müdürlük filan bakıyorsun 1 senedir de ondan iş bulamıyorsun.

• yasadgm yer küçk yer.iş çewresi yok.il dısında bakıorm ordada ger döünüş yapmadılr

• illede roman olsun ister çamurdan olsun hayde hop hop kop kop

0|0
    0|0
  • Anne-baba hakkı var bunu unutma!,sen ne kadar iyilik yaparsan yap,onlar ne kadar kötülük yaparsa yapsın...

0|0
    0|0
  • Aileni ezer geçersen ilerde kaanı taşlara vurursun iş işten geçer hayatı acı öğrenirsin ama seçim senin sonuçlarınada katlanırsın bir şarkı var kendim ettim kendim budum gül gibi sarardım soldum sen sen ol aileni sakın ezip geçme

0|0
    0|0
    • en nihayetinde senin için yanacak yine kendi kanından olanlardır onları kimse için ezip geçme

• anne baba her koşulda senin üzüntünü yüreğinde hisseder ama eş ne kadar aşk olsada biter ve bir bakmışın ne hakaretler ne rezillikler parayı bulsa önce seni şutlar bir kaza geçirsen bilmem ne olsa bir bakmışın başkasıyla umrunda değilsin he ben avukatım bak ne aşkla evlendiğini söyleyenleri ne rezilliklerle ayrıldığını görüyoruz sana tavsiye sakın aileni ezme

• Ne demek nasıl unutacağım? Bas baya. Unutacaksın olacak bitecek. Eğer aile yapınıza çok ters biriyse diyecek bir şey yok. Ama ortak yanlarınız çoksa ailen hatalı.

0|0
    0|1
  • kusura bakma ama senin mutluluğunu engelleyen ailenin sana olan sevgisinden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • gizlice buluş o zaman sende ? alien seni 7/24 izleyecek değil heralde

0|0
    0|0
  • unutamazsın hep kalbinin bir yeridne olcak

0|0
    0|0
  • bence aileni dinle zamana bırak ve onları ikna etmeye çalış ailenin rızası olmaz ise mutlu olamazsın

0|0
    0|0
  • Kaç tabi ne düşünüyorsun ama sana kesin sahip çıkabilecekmi maddi manevi

0|0
    0|0
  • Ailenin zihniyetine tukureyim

0|0
    0|1
    • benm böle canımı yaktılarr eger yanlş bişy yaparsan silerim seni dediler cokk canım yanıoooooooooooooooooooooooooooo

• 1 1 inizi hala seviyorsanız, sevgilinin ekonomik durumu iyi ise KAÇ derim. Ailen eninde sonunda kocanı kabul etmek durumunda kalacaktır. Resmen işkence çekiyorsun.

0|0
    3|1
    • işte maddi durumu ıyı degll nereye kacıcazzzz onuda bilmiormm napıcam hiç bilmiorm

• Yetikin bir beyefendinin genç bir kızı böyle yanlış yönlendirmesini çok yadırgadım, romana kaçıp da ne yapacak, yukarıda ki beyefendinin de dediği gibi- darbuka m çalacak? Soru sahibi arkadaşım, yanlış anlama, sevgiline aşağladığımı da düşünme ama ailen çok haklı. Aşk meşkle evlilik olmaz tatlım, aileni dinle ve vazgeç .

• Aşk meşk ile evlilik olmaz da ne ile olur evlilik gamze hanım? Diğer açıklamamı okumadın sanırım.

• zaman bir çok şeyi silebilir.

0|0
    0|0
  • ayırma sebebi sadece roman olması mıydı :/

0|0
    0|0
  • Her boku buraya yazıyonuz yeter artık ya

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiniz mi ?

0|0
    0|0
  • ailen haklı ... :/ romanla evlenip darbukamı çalacaksın ? evden kaçmayı düşünme git yemek yap.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• kaçmak gibi aptallık yapma. iyi kötü ailen arkanda olur her zaman o çocuk seni bırakırsa mahvolursun

0|0
    0|0
    • smdi napıcam hep aklmda o

• önce iş bulsun adam akıllı şartlarını düzeltsin. sonra gene istesin. benm arkadaşım 3 kez istedi kzıı. en sonunda kabul etti aile.

şimdi seninde evladın olsa oturur kırk kere düşünürsün.

• sakın kaçma canım şimdi çok sızlar falan ama kimler neleri unutmuyor...4 sene ne ki adam 10 senelik karısı tarafından aldatılıp ne acılar çekiyor bir de gurur var orda sen şimdi gençsin erkekten çok ne var? yaran henüz yeni ..ama bir gün o da geçecek. ..inan bana ben buna mı üzülmüşüm diyeceksin .. tamamen unutursun demiyorum ama geçer diyorum . evden kaçarsan aaşlen kalmaz . erkek evlendikten sonra hayvana dönüşür hadi kafana esticçıktın evden diyelim ne olacak ? kime gideceksin? aile önemli onu bırakma onlar da sana işkence olsun diye yapmıyor bunu. onlar da seni düşünüyor. uzun yazdım ama böyle...

0|0
    0|0
    • nasl unutucamm ..baba arkads sewgili oldu banaaaa.heryerde anımız warrr

• ailesi onu ewlendrckti benle tanısmadn öncee sonra benle tanstı ailesine karsı geldii aileyle tartıstı benle olmayı sectiii aslnda ck sey yaptı benm içiinnn

• peki şimdi ne yapıyor?

• Tabii ki de kaçma. Aileni arkana alma. Aileler her zaman doğruyu söyler, sana layık görmedikleri için onaylamamışlardır, yoksa hangi anne baba evladının mutlu olmasını istemez ki.. Ayrıca insan ayrımı yapmak istemezdim ama, romanlardan ben de hiç hoşlanmam. Kültür, örf,adet gibi hiçbir gelenekleri yok.

0|0
    0|0
    • bende böle onyargılıydm ama tanıdıktn sonraaa öyle degl işteee

• aileni hiçe sayma hiç bir zaman. evet4 sene az değil ama ailenle bir daha konuş böle ayrım yapmalarının doğru olmadığını anlat ya da sizin aile üzerinde etkisi olan sözü geçen birileri sevginin din, dil, ırk, milliyet, etnik grubu ayrımı yapmadığını anlatsın. sende kaçma ama kaçacakmış hissi uyandır. senin mutluluğunu istiyorlarsa sana söz hakkı vermeleri gerektiğini anlat

0|0
    0|0
  • bunu bende yasadim ama direndim birakmadim ailemde cok büyük konustu seni sileriz ya da ölümüzü görmeden evlenemezsin onunla diye, ee noldu bu yaz bizi nisanladilar... hiiic ailen icin sevdiginden vazgecme sonunda onlarda kabul etcek mecburlar

0|0
    0|0
    • ama roman oldgu ıcın kabl etmiolr babam öğrtmen bizim aileye uygn degl dedi

• öyle konusmalari cok yanlis nedemek uygun degil? böyle konusmaktan baslarina öyle bir damat gelirki bunu mumla ararlar.. Pardon ama sizin aile dörtdörtlük mü? Eminim degildir kimsenin ailesi dörtdörtlük degil ve "layik degil" kelimesi cok yanlis

• sakın kaçma ailen senin için en iyisini düşünür belki sen cocuga kacınca değişicek seni dövücek üzücek kimse aynı kalmaz eğer ailen böyle bişey istemisse vardır bir bildiği bence üzme aileni

0|0
    0|0
  • Ben bu durumlar sadece filmlerde oluyor sanıyordum. Tuhaf valla tuhaf Allah ailene akıl fikir versin ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • koca her zaman bulunur ana babayı nerde bulcan mantıklı oll

0|0
    0|0
  • ailenin sözünü dinle bir bldkleri vardır elbet.

0|0
    0|2
  • vay bu kadar seviyosn yani sen o sopari.nie o insan degilmiymis.

0|0
    0|0
  • Eve kapa kendini, iyice bi' depresyonunu yaşa.

0|0
    0|0
    • 1aydr depresyondym zatn smdi iyice yıkıldımm.biliorm kendmiii aklımı yicemmm bununlaaa onu dusunmektenn

• sakin kacma ben zamaninda kactim ve simdi bir yavrumla hayata meydan okumaya calisiyorum ne olursa olsun aile vardir elbet bir birldikleri eger o senin kaderinse zaten seni yine bulur olaylar daha cok yeni biraz zamana birak herseyi hakkinda hayirlisi olsun ama sakin kacma kacan insanlarin %90 mutsuz oluyor

1|0
    0|0
  • e nıye bıttı senmı bıtsın aılem ıstemıo dedın yoksa omu tam ayrılalım ozmn dedı

0|0
    0|0
    • ben ailemle konstm istemio senle görüşmemii sileriz seni dediler bunu söledm .konsck bişy yok dedi tlfnu kapattıı mesaj attıı biliodum bigün böle olcagnııı keske inanmasaydm saana dediii s.. git dedii telefnunu kapattııı smdıı

• herzamn aklmda o wardıı hersydee smdiii nasl unutrmmm

• bnde bılmıyorum nasıl unuturm ama baska care yok bn elımden gelenı yapıp adım attım o ıstemedı ıns pşman olmaz olsada dönmem artık

Yükleniyor...