En güvenilir internet kitap satış sitesi?

En güvenilir olarak şahsen ben kitapyurdunu buluyorum. Her şeyden önce kapıda ödeme sistemleri var. Bu bana çok güven sağlıyor, paranı alıp da haftalarca, aylarca seni oyalamıyorlar. Kafan rahat oluyor kapıda ödeme olunca. Ama idefixe oranla bir tık daha yüksek tutuyor fiyatları. Bundan dolayı ben de toplu kitap alışverişi için idefixi seçmiştim ama baktım bayağı şikayet var, kapıda ödeme sistemleri de yok, sipariş etmekten vazgeçtim. Siz hangisini güvenilir buluyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kitap yurduda güvenilir değil kitap sipariş ettik daha hala gelmedi 3 iş günü geçmesine rağmen

0|0
    0|0
    • Kapıda ödeme seçeneğini kullansaydınız keşke. Ben onu tercih ediyorum. kitap gelmese de gerilmiyorum param gitti diye :D

• yok gelecek bekliyoruz hala bizde öyle yaptık zaten

Erkekler Ne Diyor 6

• kitapyurdu ya da idefix

0|0
    0|0
  • kitap kitapçıdan alınır,diğer kitaplara bakılır,sayfalara ellenir falan

0|0
    0|0
  • kitapyurdundan bende alışveriş yaptım. bir kitabın değişik yayınevlerindeki basımları da fazla. lakin d&r daha ucuz kitap yurdu 50 lirada kargo bedava yapıyor d&r 25. ikisini de kullanıyorum bende.

0|0
    0|0
  • kitapyurdu iyi aslında hemen getiriliyor ama toplu sipariş için bir kırtasiye ile anlaşsana..?

0|0
    0|0
    • netten daha uyguna geldiği için alışveriş yapıyorum aslında.

• Pek kitap okuma uyum yoktur ama idefexin iyi olduğunu söyleyen arkadaşlarım vardı aslında şikayetlere çok takılmamak lazım internette her firma hakkında bir çok şikayet var

0|0
    0|0
    • Elbette her firma hakkında şikayet var ama, kapıda ödeme sistemi olunca bu şikayetler seni korkutmuyor. En fazla kitapları göndermez ya da geç gönderir. Sonuç olarak paranı yatırmadığın için bu da seni rahatsız etmiyor. Ama kitapyurdu sitesi dışında diğer sitelerde kapıda ödeme olayı yok. Paranı yatırıpta kitaplarını göndermeyen, geç gönderen siteler çok fazla. Byle olunca da ister istemez geriliyorsun. idefix firması için battı filan diyorlar, parayı alıp kitapları göndermiyormuş,

• ekşide bayağı şikayet var. Ben de dün 550 TL lik sipariş verecektim, şikayetleri okuduğum gübü anında çektim siparişi. Yine kitapyurdundan verecem :)

• Bende ekşi sözlük yazarıyım her şeye b*k atma huyumuz vardır şikayet etmeyenin adam yerine koymuyorlar ve biraz pahalı bile olsa içinin rahat ettiği yerden al :)

• D&R tavsiye ederim ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kitapyurdu ve okuoku dan çok kitap aldım ve hiç sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
    • okuoku da kapıda ödeme var mı?

• idefixden aman haa uzak dur.

0|0
    0|0
  • D&R ı tercih ediyorum.bir sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...