Şarkılar ve düşünceler

en sevdiğiniz sizi rahatlatan müzik şarkı nedir?neler hissediyorsunuz şarkıda mesela.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu şarkıda değişik bir havaya giriyorum: link

bu şarkıda 5dk zevk için gidilen hayat kadınlarının gerçek hayatlarını anlıyorum,üzülüyorum insan hayatının bu kadar değersiz olmasına : link

bu şarkı sevgilimle bizim şarkımız özel anlamı var :) : link

bu şarkı mutlu ve neşeli oldugum anlarda beni moda sokuyor ve gitar çalma isteğimi arttırıyor :D : link

bu 2 şarkı ise nedensiz bir hüzüne boğuyor beni,müziği ve sözleri çok anlamlı oldugu için,canım sıkkın oldğu zamanlar dinleyip huzur buluyorum : link , link

müzik evrenseldir,her insan kendinden bir parça bulabiliyor bu sonsuz dünyanın içinde,sözleri bilmek-bilmemek önemli değil,önemli olan insanın içine işleyen his bence.

güzel soru teşekkürler kaliteli sorun için arkadaşım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Aynur Aydın - Measure Up. Metroda, havalimanında, uçakta birden kalkıp dans edesim geliyor. :))

0|0
    0|0
  • bu evren dost mu düşman mı diye düşündürür beni

link

cayırt

0|0
    0|0
  • 1.Pitbull İnternational Love Havalı bir şarkı

2.The Godfdather theme en sevdiğim film müzigi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kış ya da yaz. moralim bozulduğunda, üzüldüğümde, karda, yağmurda, güneşte bunu dinlediğimde her şey duruyor 3-4 dakikalığına. yanına da sigara yaktın mı mis. link

0|0
    0|0
  • link

link

Bu iki şarkıyı çok seviyorum. ikincisi erkek arkadaşımın bana söylediği ilk şarkı ve hep o anı hatırlıyorum.. bambaşka yerlere gidiyorum bunları dinlerken...

0|0
    0|0
  • link

mükemmel

0|0
    0|0
  • yonca lodi- Sana bişey olmasın- emanet

toygar ısıklı- sardunyalar

0|1
    0|0
  • Chopin seviyorum. Ayrı bir huzur veriyor

0|1
    0|0
  • Mustafa cecelinin sarkilarini dinleyince tum gunum karamsar geciyo :) sevval sam ruhumu dinlendiriyo ve zara

0|0
    0|0
Yükleniyor...