Ülkemiz niye böyle neden bu karikartürler hirslarini neden böyle gideririler

gördükce üzülüyorum fecebok ta sürekli butür seyler

gördükce üzülüyorum düsmanimada olsa yapilmasin

link link

link

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• uheuheuh nejat işlerle atatürk resmi iyiymiş..bende çok isterdim atatürkle karşılıklı oturup içeyim :) içmek ayıp değil bildiğim kadarıyla..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İşin derin boyutlarını takan mı var

İçten içe zihnimizde, düşünce yapımız da, görüş açımızda şekilleniyor böyle şeylerle. Eğlence diye başlıyor uçları nerelere varıyor. Önüne geçilemez, böyle böyle vardığı noktada tıkanacağız hepimizde.

cut.

0|0
    0|1
  • Karikatür'i de yasaklayın.

0|0
    0|1
  • işsizlik bir boş bulunmuşluktur

0|0
    0|0
  • Dış unsurların yapamadığını, iç unsurlar hazırlayıp dış basına servis ediyor...

0|0
    0|0
    • yalnız bu tür şeyler her ülkede var o dediğinle alakası yok...

• Yani basın özgürlüğüdür diyorsun, o zaman birde bu açıdan bak, gezi olaylarını karikatürize edenler ve dış bağlantılı diğer unsurlar yüzünden ülkenin düştüğü durum...

"Gezi eylemlerinden önce %4,6 olan dış faiz oranı eylemlerden sonra %9 olmuştur.Yani şu ana kadar 13 milyar dolar faiz lobisine aktardık.

Gezide yalan haber yayınlayan basını, banka reklamlarında yer alan ve yıllık 7'şer milyon TL 'lik sözleşme imzalayan sanatçıları kınıyoruz"

• Karikatür değil bunlar.

İncicaps'ten geyik fotolar..

0|2
    0|0
  • yaşn ilerlemiş abla ondandır bende sevmiyorum ama gençler seviyo bide şu parti olaynda neden taraftarlık var onuda anlamış değilim nesee

0|0
    0|1
  • mizah candır kiminle yapılırsa yapılsın candır

mizahın gelişmediği ülkede cari açık artar

cayırt

0|1
    0|2
    • +1,fazla söze gerek yok,eksilemişler bir de.Biraz empati yaa:)

• engeler çok önemli bir sorum olacak sana soruma cevap verene kadar eklermisin beni?

0|0
    0|0
  • şu rakı olayında ne war atatürk rakı içiyomuş erkek adam içer!

0|0
    0|0
  • bunlar birşey değil facebookta incicilerin caps sayfası var orda bile ne küfürlü karikatürler dolaşıyor..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tamamen dangalaklık

0|0
    0|2
Yükleniyor...