Kendi ülkesinde dil öğrenmek

merhabalar. Hiç bilmediğimiz bir dili ülkesine gidip orada yaşayarak ne kadar zamanda öğreniriz?

Birde benim orta seviye ingilizcem var.Amerikaya gitsem ne adar zamanda anadilim gibi olur?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ingilizceyi nerede ogrendin ilk ?

bu sure 6 ay ile 1 yila yakin olabilir.

ben 2006 dan beri her yaz Londraya giderdim ve gecen yil 1 yildan fazla New York ta kaldim baya bir faydasi olur.ama ortalama bir altyapin ve kelime dagarcigin olmasi gerek oraya gidip 20 yil kalan Turkler var halen yes no hello adamlar.

ben sana Ingiltereyi tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ana okulu çağındaki akrabam 6 ayda öğrendi hatta çocuğun yanında ingilizce konuşunca cocuk otomatik ingilizceye kayıyordu sende en geç 6 ayda öğrenirsin :D

0|0
    0|0
  • 1 senede çok iyi bir seviyeye gelinir diye düşünüyorum.2 senede kitap yazacak seviyede öğrenilir :)

1|0
    0|0
  • Ana dilden kastın ne? İngilizcedeki yaklaşık 100 bin kelimeden birkaç bini iletişim kurmana rahatlıkla yeter zaten. Orta seviye dille de yurtdışına gidersen en fazla 1 senede istediğin sonucu alırsın. Dil yeteneğinin iyi olduğunu varsayarak söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Sanrıım Farsça'yı 4 ayda öğrenirdim, İran'da yaşayarak...

1|0
    0|0
  • anadilin gibi olabilmesi için 3 4 yıl lazım bence. Çok kişi tanıyorum kuzenin çevresinden yurt dışından buraya geldiler 3 yıldır yaşıyolar daha yavaş yavaş Türkçeyi akıcı konuşabiliyolar :D

0|0
    0|0
    • türkçe zor ama :D

• Aynen ya onu bende duymuştum çok değişik anlam falan varmış bizde. O değilde zor Türkçeyi konuşabiliyorum ingilizceyi konuşamıyorum .s -,-

• aynen :)

• Öncelikle hiç bir dil anadilin gibi olmaz , fakat bir yerde yaşadıkça çabuk bir şekilde öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Bak başka bir ülkede 2 haftada öğrenirsin eğer kendini verirsen.

Durmadan konuşmaya çalışman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 yil kadar surer.

0|0
    0|0
  • Birazda sana ve algına bağlı bu 6 ay fılan olabilir.

0|0
    0|0
    • 6 ay mıı? kaç yıldır ingilizce öğretiyolar güya okulda

• teşekkürlerr :))

• Rica ederim.

Yükleniyor...