Greenpeace sorunsalı...

Aktif olarak çalışmasam da çoğu eylemine katkıda bulunmuşumdur.Bu gizem vesaire olaylarından sonra biraz elimi eteğimi çektim bu da bir gerçek...

Ayrıca greenpeace hakkında herkesin dilinde olan şeyler var. Amaç gerçekten doğa için bir şeyler yapmak mı ? yoksa insanları doğayı kurtarıyoruz izlenimi vererek kandırmak mı ?

siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Greenpeace dünyada bağımsız bir grup ama bazen yaptığı eylemler doğadan ziyade belli bir kesimin düşüncelerini savunuyor gibi geliyor insanları maşa olarak kullandıkları oluyor ve bu eylemlere katılan kişilerin hayatı zindan oluyor bir hiç uğruna...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben greenpeace ve benzeri kuruluşların özde doğa için mücadele ettiğini düşünüyorum. Üyeleri bazında aynı kanaatte değilim. Bu tür kurumların ciddiyetsiz yapılanmalarından dolayı üyelerin bir kısımı savunulanın aksine hareket etmektedirler. Bu da kuruluşun inandırıcılığını zaman zaman yitirmektedir.

1|0
    0|0
  • Her örgütte var farklı yöne yönlendirmek isteyen insanlar ya da adını lekeleyenler.. Bana pek samimi gelmiyor

0|0
    0|0
    • Bana da öyle gelmeye başladı.GDO lu ürünlerin satılmasını engellemek üzere girişimlerde bulundular.Süper her sey tamam denildi.Sonra ses soluk yok.Biz yine yemeye devam ediyoruz.

Cevabınız için teşekkürler.

• Ben teşekkür ederim

• Bu yazıyı sonuna kadar okurmusun lütfen : link ;)

1|0
    0|0
    • şu dövmeni her gördüğümde kalça olduğunu sanıyorum ilk görüşde ama yanıltıyor beni :)yalanmı millet sizede öyle gelmiyormu bazen

• Nükleer Santraller konusunda :

Önerme 1: Evdeki tüp veya doğalgaz patlarsa ben ölebilirim.

Önerme 2: Nükleer santral patlarsa da ben ölebilirim.

Sonuç : Benim açımdan sorun yok, nükleer santral kurulsun. ;))

0|0
    0|0
    • direk ölsen iyi. Kanser olursun . Yeni doğan çocuklarda genetik bozukluklar meydana gelir . falan filan.o kadar basit olsa keşke.

• real madridli pepe ve carlo ancelotti basin toplantisi yaparken arkasina pankarta yazilmis bir yazi indi..bu konu hakkinda.bu greenpaace granitmiydi neydi ona laf atmis sanirim..bu konu neyle alakali ben bilmiyomda

0|0
    0|0
  • abi çok iyi yaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çevreci bir örgüt diye biliyorum hakkında kötü bir şey duymadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...