Etkisinde kaldığınız filmler hangileri?

mesela beni zenne filmi etkiledi onu izledikten sonra eşcinsel hakındaki ön yargım değişti ve artık dalga gecmemeye aptalca lakaplar takmamaya çalışıyorum diğer bir örnek filmde benim için Inception başlangıç filmi her rüya gördüp uyandığımda bu film aklıma gelir gerçekmi rüyamı diye sizde etkiliyen filmler varmı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• casablanca , schindler'in list , pearl harbor , secret window , A beautiful mind , arlington road , Saving Private Ryan , ve good fellas çok etkisinde kaldıgım filmler

0|1
    0|0
    • Bir hanımın Saving Private Ryan'dan etkilenmesi ilginç. Good Fellas ise tamamen şaşırtıcı.

• tanrı kenti filmini izlemiştim çok beğenmiştim ancak welcome to sarajevo filmini bulamadım nette izleyemedim ama konusu yorumları okudum çok iyi olduğu söylüyorlar

• indirebilirsin film harikadır

Kızlar Ne Diyor 1

• the impossible bu filmden etkilenmiştim, ilk kez mutlu bir sonda ağlamıştım çok güzeldi...

Filmin adını alabilirmiyim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O kadar çok film var ki. Hangi birini saymalıyız ?

12 Angry Men - Belki de bu soruya yanıt olabilecek en iyi filmdir. Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Shawshank Redemption - Boşuna IMDB'nin bir numarası değil

V For Vendetta - V'nin o muhteşem sözünü kim unutabilir ki "Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof."

The Boy in the Striped Pyjamas - Bazı değerlerimizi ne şart olursa olsun koruruz.

Dead Poets Society - Sorgulamak üzerine güzel bir film.

Cast Away - İnsanın kendini bulması yönünde etki ediyor

Senna - Yaşadığı yıllarda da çok severdim Senna'yı. 1 Mayıs 1994 lanetli bir gün.

Field Of Dreams - If you built it he will come

Braveheart - Anlatmaya bile gerek yok.

A.I. : Artifical Intelligence - Hayallerimizin ve isteklerimiin peşinden koşmayı öğretti. Teddy'nin sadakati benim için son derece değerliydi.

Star Wars serisi - Hem epik yönüyle hem de anlatılan hikayesiyle etkileyici

Yol - Bir türk filmi de bu listede olmalıysa bu film doğru seçimdir.

Blade Runner, Leon, Million Dollar Baby, Gran Torino, Faust, Lost in Translation aklıma gelen diğer filmler.

0|1
    0|0
  • Scarface ve Titanik filmini defalaracakez izledim.

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...