TTNET kullanıcıları, son 2 3 gündür sizin de bağlantınız gidip geliyor mu?

Ya nefret ettim, hayattan soğudum... Bir film açıyorum 150 kere baştan açmam gerekiyor. Bir şarkıyı bile en az 2 3 kere açmak zorunda kalıyorum =/ var mı benzeri sıkıntılar yaşayan?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Ttnet kullanmamanın verdiği mutluluk :)

0|1
    0|1
    • böyle devam ederse ben de bırakırım. ne kullanıyosun ?

• Eskiden bende Ttnet kullanıcısıydım. Seni çok iyi anlıyorum dostum yalnız değilsin :D

• valla eve internet bağlattığımız günden beri ttnet kullanıyoruz. en az 10 yıldır yani... hiç bu kadar çıldırdığımı hatırlamıyorum :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Youtube problemli izlesene problemli diğerleri tıkırında..

0|1
    0|2
  • aynen bende de var aynennn bunalım geçireceğim sürekli bağlantı gidiyor bir takılıyor falan sinir oldum ama :(

0|1
    0|0
    • ya kimi döveceksek göstersinler :D bitsin bu işkence :D :D

• çok mantıklı ya :D yalnız ben çıldırmadan gitsem iyi olacak. az sonra adamı bulamayınca pc ye dalacam çünkü :D gece gece hiç gerek yok öyle şeylere :D :D iyi geceler diliyorum sana =)

• iyi geceler :)

• Hayır sorun yaşamıyorum

0|1
    0|1
  • ayyyyyyyyynen

0|1
    0|1
    • adsl ışığı mı gidiyor senin de ? =/

• srrma gtsin ama sordun:))

• aynen sordum bile =)

• Benimki D-smart sorun yok

0|1
    0|0
    • abla bu ttnet ömrümden ömür aldı gitti ya =/

• yok ya mesele film izlemek değil zaten. genelde torrentten indirip izliyorum zaten. tutar indiririm o dert değil dediğim gibi =) ama inan şurda cevap verenlere yorum bile yapamıyorum gidip geliyor =) şimdi düzelmiş gerçi yine... saçma şey ya

• Haklısın bende sinir olurdum.

• Hayır

0|2
    0|1
  • ttnet kadar başbelası bir kurum yok

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır gitmiyor

altyapısı cok sağlam 250 metre uzakta adliye yanımızda kocaman kocaman residenceler var .D

sağolsunlar devlet bizi seviiyi :D

1|1
    0|1
  • bende ara sıra yaşıyorum yavaşlık problemini.

ama en önemlisi dün ttnetten kağıt geldi bana .1 ocaktan itibaren 72 tl ye yükseltilmiş fatura ücreti..gidip değiştiricem onu:))))) bana telefonda farklı bilgi verilmişti.geçirdikçe geçiriyorlar ama bizim millete müstehak.ses dahi çıkaramıyorlar

0|1
    0|0
  • Faturaları geçiriyorlar ona rağmen net hep yavaş.

0|1
    0|0
    • yavaş olsun da kopmasın ona da razıyım arkadaş zırt pırt gidiyor :S

• sırf bu sıkıntılar yüzünden 2 sene önce vazgeçtim TTnet'ten. Sinirimden modemi fırlatıp kırdığımı biliyorum :D şuan kullanmıyorum ama kesin öyle sıkıntıların vardır :/

0|1
    0|0
  • kablosuz kullanıyorum ama bir sorun yok.

0|1
    0|0
  • smilede hiç sorun yaşamadım renktaş belki senin hatla ya da santrale uzaklıkla bir alakan vardır

0|1
    0|1
    • yok ya daha yeni başladı :S eskiden hiç olmuyordu. gayet iyiydi bağlantım ... şu adil kullanım zımbırtısı çıktı çıkalı saçma saçma şeyler oluyor :S

• adil kullanımı geçtiyse at çöpe zaten

• aynen öyle yapacam bıktım ya yeter

• TTnetn Babannesi kaşar :D

0|1
    0|0
  • var bir i*nelik çözemedim bende :/

0|1
    0|1
  • Kullanmadın günleri sikayet et hizmet alamadım diyerek faturada indirim yapıyorlar

0|1
    0|1
    • ya faturasına tüküreyim kardeş. adam gibi kullanayım parasında pulunda değilim.

• Hizinla oynarlardir. Calisanlar senden 1-2 kat fazla hizlı yaparlarmış.

Yükleniyor...