Cemaat AKPye oy vemezse oyları ne kadar düşer?

Bende enfazla %3 etkilenir. %51 olur % 48... Ama yerel seçimlerde birtaraftan azalan 3 öbür tarafa +3 olarak geçeceğinden ve özelllikle İstanbulda farkın çok az olduğunu ve önemli sonuçlar doğurabileceğini hatırlatırım:)

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kim başta olursa olsun . Devlet öğretmenleri rahatlığına çok düşkün ve vicdaniyla öğretmenlik yapan çok az . Öğretmenler gününde anlatilan ogretmenler çok az . Ya devlet öğretmenlere eğitim verceklerdi ya da böyle yapcaklardi ki bu çok iyi oldu . Akp nin oyu düşmez

0|2
    0|0
  • şu belayı allah basımızdan alır ıns tek temennım bu. benım amcalarımda cemaatcı at gozlugu takmıslar bır toz kondurmuyolar beyfendılere.

1|0
    0|2
  • Cemaatte erdoğan aşığı çok fazla oy bölünmesi yaşanmayacak zannımca

1|0
    0|0
    • Cemaat evinde kalan çok arkadaşım var ve hiçbiri akp ye oy vermeyecek..

• iyi de suriyelileri getirtti ya onlar kullanıcak oy kaybı olmaz bunun ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cemaate sayısal olarak bakma heryere sızmış durumdalar ellerinde birton belge vardır bunu kullanarak bayaa bir oy düşüşüne sebep olabilirler...

0|2
    0|0
  • AKP oyları zaten düşüşe geçti, yerel seçimlerde, sonuç ortaya çıkacak..Cemaat mensup ve sempatizanlarının bir kısmı yine AKP ye oy verir, sanırım önemli bir kısmı da vermeyecek, ne kadar etkiler bilmiyorum ama, düşüş oranını artıracağı kesin..

0|0
    0|0
  • biraz daha birbirlerine girerlerse (inşallah olucak) doğru cemaat çok çok büyük oy kitlesine hitap etmiyo ama bölünme bölünmeyi getirir. ayrıca yüzde elli denilen şey boş ve baraj altı oylarla bu seviyeye geldi..

cemaatin dışında akpyi oylayanların arasında tarafsızlar kararsızlar eski anaplılar erbakancılar falanlar filanlarda var ..bölünme ile bunlarda oturup bir daha düşüncek..

ki muhtemelen cemaat destekli bir gül partisi kurulursa bölünme daha yogun yasanabilir..

rezillik denilen şey din siyaseti ile din ticaretinin akp cemmaat olarak birbirine girmesidir..

dersanelerin kapatılmasını bende desteklemiyorum ama on yıldır iktidarın derin devleti olan cemaat bizim minik minik yavrularımızı düşünüyomuş .. adama sorarlar madem oyle her sene dalga geçer gibi sistem değiştirilirken sesin solugun çıkmıyodu diye..

dersane olayı taayyibin cemaate acayip bir kazıgıdır

0|0
    0|0
  • hiç merak etmeyin...akp nin oylarında azalma falan olmaz...neden mi..?önceki seçimlerde gördük..ölü seçmenleri, bu seçimlerde de suriyeliler var..onları boşuna mı besliyorlar.yaşadığım semtte bile elimi sallasam suriyeli ye çarpıyor.

0|0
    0|1
  • akp ye oy vermeyecekler kime oy vereceklerkii chp ye hayatta oy vermezler büyük bir ihtimal abdullah gül başbakanlığında bir hükümet kurdaracaklar ben chp ye falan oy vereceklerini sanmıyorum

0|1
    0|0
  • çok çok etkilenir..

0|0
    0|0
  • Kime sorsan akpye oy vermem diyo seçimlerde akp yürüyo gidiyo arkadaş. Cemaat falan bilmemde tayibi indirmek lazım bir şekilde.

0|1
    0|0
    • Daha iyi yokki:)

• cemaat mi Akp mi dersen Akp Akp Akp derim. ben cemaatten dolayı sevmiyordum hükümeti ama bunları bitirecek adım atarsa oyum helal olsun derim

• Bence hiç birsey değişmez.. Cemaat psikolojik savaş yapıyor aslında seçimleri etkileyecek tek gücünün medyası ile kandırabileceği insanlar olduğunu iyi biliyor... Cemaatin elinde iki alternatif vardı.. Bunlar Süleyman soylu ve numan kurtulmuş du. Akp bu isimleri bünyesine katarak daha önceden büyük bir hamle yapmıştı

0|0
    0|0
  • %5 fark eder ama kisisel olarak bisey değişmezz

0|0
    0|0
  • Hocam insanlar yanilmasin cematin hangi partilere oy verdigini arastirin rahmetli erbakanin bile zor zamaninda yaninda olmadi akp ye oy verdirmediki hic cemat insanlar bilmeden arastirmadan yorumlamamali

0|0
    0|0
  • akp cemaate guvenmiyor ki ,

düşünsene sen ben bilirken bu durumu tayyip dusunmuyormu sence?

1|0
    1|0
  • Çok fazla düşeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...