Hadi bakalım yaa nasip diye olta attınız mı? Balıkçılıkta iyimisiniz?

Balık tutmayı severmisiniz? Nerelerde balık tutarsınız? tuttuğunuzu yermişiniz? nerelerin balığı yenmez?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Babam 25 yıldır profesyoneli. ben 3 kere gittim balığa onunla ilkinde 4 tane yakaladım 2. sinde 1 atışta full çektim. 3. sünde tutamadım denizde balık yoktu :(

0|0
    0|0
    • en temiz yenilebilir balık nerde bulunur?

• onlara ihsan ettim bee :) daha nasıl bir iyilik yapim? gerçi hiç ihtiyaçları yok ama neyse :)

• Anladım :)

Erkekler Ne Diyor 15

• küçükken kaya balığı tutardık (:

0|0
    0|0
  • bayilirim balik tutmaya hele kucukken (11 yas) yazin abimin ogretmenlik yaptigi ilceye giderdim derede balik tutardik komsu cocuklarla en cok zoruma giden baligi bir keresinde tuttum tam karaya cikaracakken yeniden suya dusmesin mi ne cok koydu ama :)

0|0
    0|0
    • oltan keskin değilmiş demekki :)

benim olta çenesini yarıp kavrıyo kurtulması imkansız suya geri soksam bile çıkamaz

• başlığa cevap: evet

0|0
    0|0
  • Emekli olunca bakıcam o işlere ...

0|0
    0|0
    • ilgi meselesi tabiki ,bence çok eğlenceli ve dinlendirici terapi gibi.. 2 saatte 9 balık yakalamışlığım vardır. Arkadaşlarla balık tutma yarışı da süper oluyor :)

• :) sen mutluysan sorun yok ...

• Boğaz ve iskorpit dışında hepsini yersin :)

0|0
    0|0
    • boğazdakiler yenmez diyosun yani? iskorpit?

• Yok yanlış yazmışım :) boğazda tutuyorum :) iskorpit dışında herşey yeniyo

• her balığın eti yenmez :p

0|0
    0|0
  • yemesi daha zevkli

0|0
    0|0
  • yılan balığı çok lezzetli

0|0
    0|0
    • yılan gibi bir balık değil mi? balıkçıda görmüştüm ama pek hoş görünmüyodu

• adı kötü =) eti çok lezzetlidir lokum balığı yediysen ona benzer ama ızgara yaptın mı daha tatlıdır.

• 4-5 kere cıkmıslıgım var

nerenin balıgı yenmez onu bilmem ama

0|0
    0|0
  • nekadar çok soru var bu soruda:) tutmayı severim yemeyi sevmem:D

0|0
    0|0
  • ahahah ayakkabı çıkarmıştım :D

0|0
    0|0
  • ben lüferimi tuttum başka şey istemem ..

0|0
    0|0
  • normalde de oltayı atıyorum bekliyorum. anaa bir bakmışım sazanların hepsi oltada kdlgjalşkfjaj

0|0
    0|0
  • hiç denemedim.

0|0
    0|0
  • tuttumu yerım:D dıyenn sazanlar cıkarmı acaba:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...