Posta gazetesinin seri ilan kısmında bir iş ilanı gördüm yorumunuzu bekliyorum

ilan şöyle '' sesi güzel sahnelerde çalışabilecek bay bayan okuyucular yetiştirilir sahne verilir maks müzik '' diye nette sitesi yok duyanınız varmı. gittim bugun öğrenmek için nedir felan. taksimin sokaklarının birinde bir binada 5.katta yer gittim girdim kapıda Max music center diye yazıyo marka. girdim yaşlıca bir adam buyur edip anlatmaya başladı deneyim geçmişin vs sordu . sonra işi anlattı günde iki üç sahneye çıkıyosun paran günlük veriliyo 450 civarı oluyo 2-3 sahne bedeli . gel bir sesini aliyim dedi mikrofonun başına geçirdi önümde her sayfasında farklı şarkılar olan dosya seç veya aklında varsa şarkı onu oku dedi açtım rasgele ibrahim tatlısesin kop gel günahlarından çıktı onu okudum çat pat nakaratı zor bir parçaydı. sonra barış manço dan var mıaklında dedi mesela dağlar dağlar senin sesine slow gider diye onu yorumladım kopgelden daha kolay ve güzel oldu . sonra adam tamam dedi oturduk yine ses tonun var ama kullanamıyosun dedi eğitimle iyi hale getiririz istiyosan eğitim ücretli 350 şunun masrafı 350 kadar da eğitmenlerin falan filan dedi kapora istedi min 100 çünkü söz verip de gelmeyenler oluyo diye Şu an yok dedim gün verdim vermek için. gelirken kimlik fotokopisi vesikalık ve ezber çalışmam için şarkı yazacağı defter istedi . tamam dedim çıkarken kartvizit istedim yok malesef dedi yeni çıkartmıştık yanlış çıkartmışlar tekrar çıkarıcaklar felan dedi. ben parayı duydugum andan itibaren kıllanmıştım ve nette hiç isminin geçmemesinden kartvizit olayı iyice moralimi bozdu duygularımla oynadınız felan diye saydırıyorum içimden ama bir yandanda belki üçkağıtçı da olmaya bilir diye ümit besliyorum sizce? boş yere mi kıllandım

Güncellemeler:
az önce aradım kimlik fotokopisi ne için diye sordum resmi kayıtlara geçme felan dedi saçma geldi orası referans garanti vere bilir misiniz dedim senin eğitiminden benim ne karım olcak dedi eğitim bittikten sonra sahnelere çıkartırken yüzde 25 kar kazanıcam sadece dedi. başka bişeyler daha dedi de tam dinlerken biri adres sormaya girdi durdu durdu da o vakti beklemiş gibi aq.. bidahada soramadım adam yaşlı ve öfkeli çünkü :eğer diğilse dolandırıcı şansımı kaybetmiyim diye sormadım :D
umut dünyası be yinede inanmak istiyor insan arkadaş :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ses eğitimi alan biri olarak şunu söylemeliyim ki deneyimli ve iyi bir eğitim geçmişi olan kişilerden ses eğitimi almanız gerekir. Konservatur mezunu, bu işe yıllarını vermiş ve deneyimli kişileri seçmeniz gerekiyor. Çünkü yanlış eğitimle sesler geri dönüşü olmayan bir hale gelebiliyor. Özgeçmişini bilmediğiniz bir kişiden nasıl hemen böyle bu kadar kolay eğitim almayı kabul ettiniz şaşırdım açıkçası.

0|0
    0|0
    • şahıs değil bu adam oranın sahibi eğitip hocalarla sahnelere çıkartıyo menejerlik adamın işi dediğine göre

Kızlar Ne Diyor 3

• Güvenmediysen tekrar gitme..senin tonu ibrahim tatlıses in şarkısıyla olcak iş değil bence..yani hakkındada pek birşey bulamamışsın başka iş baksan daha iyi

0|0
    0|0
  • dolandırıcı olmasınlar kimlik fotokopisi istemeleri saçma

0|0
    0|0
    • aynen sorucam yarın nedenini

• ya görünen kısmını okudum sonrası çok uzun geldi kusura bakma umarım işi alırsın ii akşamlar:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok normal kıllanman..bu sektör yeni türkiyede işssizlerden kazanç elde etmek..

0|0
    0|0
    • aslında biliyorumda yinede güvenmek istiyo insan sevdiği iş olunca alternatif te yok nette o tip :(

• adresleri var be dün gittim görüştüm yaşlı bir adam dı bir tanede danışma çaycı karışımı görev yapan elemanı var :D

• bırak o işleri boşver..kadıköyde postanenin ordamı ne pazar günleri sabah çok erken saatlerde dizi oyuncuları pazarı varmış oraya gitsen..belki keşfederler :)

• Sonunu merak edip okudum bende kıllandım abi boşver başka iş mi yok? İlla ses sanatçısı olacağım diyorsan iyice araştır düzgün ni yerden eğitim al

0|0
    0|0
    • ahh ah paranın gözü kor olmaya zengin olsan ver parayı gör öyle mi dğeilmi züürtün 2.bi şansı olmuyo :D:D

• çok uzun :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...