Kızlı erkekli kalınmasının yasaklanmasında ne dusunuyosunuz

evet kızlı erkekli yasağı hakkında dusunceleriniz neler

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• evimize karıştı çocuk sayımıza karıştı sırada ne var çok merak ediyorum yakında recep amcayla aynı yatakta yatacaz heralde

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu uygulamanın gerçekleştirmek istediği düşünce yasaklar şeklinde değil ; çocuk hatta bebek yaşlardan itibaren aile , karakter , kişilik , ahlak , edep ,.. gibi önemli değerlerimizin sağlıklı ve yeterli düzeyde öğretilmesi ile mümkün . Hem kızlı erkekli aynı evde kalınmasından duyulan çekince kendilerince ailelerinden ipini kopattırmış karakteri kişilikleri oturmamış gençlerin edepsizliğe evlilik dışı ilişkiye meyletmerinden duyulan çekinceden kaynaklandığına göre sorulması gereken soru evlilik dışı ilişki nasıl olabiliyorda bir özgürlük olarak değerlendirilebiliyor olmalı ve evlilik dışı ilişki yasaklanmalı ve bir cezaya bağlanmalı . Bu uygulama şekline katılmamakla birlikte evlilik dışı ilişkinin yasaklanması gerektiğini savunuyuorum ; demek istediğim gibi bizler öncelikle gençlerimizi çocuklarımızı doğru eğitmeli sonrasındada onlara güvenmeli güvenebilmeliyiz . Birileri kalkıp hem kendi uçkuru için evlilik dışı ilişkiyi bir özgürlük olarak değerlendirecek hemde kalkıp bu özgürlüğünü kullananları iffetsizlikle , edepsizlikle aşağılayacak . SORUN DÜRÜSTLÜK SORUNU .

0|1
    0|0
    • evlilik dışı birliktelik tabiki olmaması gerek bir edepsizlik fakat bu insanın kendi kararı yani isterse birlikte olur isterse olmaz bana göre devletin cinsellikten evlilik dışı birliktelikten baska dusunmesi gereken koca bir ülke var.bu ülkeyi en iyi şekild idare etmek ise cinsellikten geçmiyor diye dusunuyorum.bana kalırsa devletimiz once yapması gerektiği gibi ülkeyi siyasal açıdan toparlamalı cinsel açıdan değil.ki toplaması gerekirse de bu bence son olarak yapması gereken şey.

• Edepsizlik yapabiliyor olmak mı insan hakkı .Ateş ve barut ; dediğim gibi karakteri kişiliği oturmamış gençlerin aynı evde kalması sakıncalı ;gençlerimizi doğru yetiştirmeli ve onlara güvenebilmeliyiz.Gün içerisinde kız ve erkek aynı evde birlikte hal hareketlerine giyimlerine dikkat ederek ders çalışabilmeliler birlikte anlatıp konuşabilmeliler; ama benim şahsi görüşüm bir kızın kız evinde hiçbir erkek arkadaşı yatıya kalmamalı .Bu bir önlemdir.

• bu senin gorusun bu da benim gorusum sana zerre kadar katılmıyorum sen de bana bu kadar

• Kadınlar la aynı evde kalmak cazip gözükse de uzun vadede büyük bir hüsran oluşturuyor, en pasaklı hallerini görmek var lavabolar saç kıl, sümünü silen kızlar,çok güzel kızların wc de bok kokusu çok berbat. vs farklı deneyimler çıkabilir karşınıza.

Allah korusun sonra kadınlar dan titsinmeyin.

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir karar ben 4 sene boyunca kaldım (: işlemediğim günah kalmadı.

0|0
    0|0
  • dinen caiz değil bence hatta evlilikler bile erkek erkeğe ve kız kıza şeklinde olmalıdır düşünsene bir kadın bir erkekle evleniyor ne kadar günah bişey ya

0|0
    0|0
  • Ülkemizde insanların üstlerine vazife olmayan her işe burunlarını soktuklarını ama kendi işlerini kesinlikle yapmadıklarını düşünüyorum. Pardon insan dedim.

0|0
    0|0
  • Ben kizimin bir erkekle ayni evde kalmasdina izin vermem kanunda ister yasak olsun isterse serbest

0|0
    0|0
  • mecliste de kızlı erkekli oturum yapıyorlar, camiye bile kızlı erkekli gidiyorlarmış.

0|0
    0|0
  • yasaklasa ne olcak ki isteyen yine yaşar

0|0
    0|0
  • çok saçma

0|1
    0|0
  • sankı hepımız kızlıu erkeklı kalıyoz ondan tepkılıyız

0|0
    0|0
  • Yasakları çiğnedikten sonra birlikte kalınca daha zevkli olur bence güzel oldu.

0|0
    0|0
  • Yasak Olsun.İtu de kız yoksa kimse birlikte kalmasın cok yaralıyım la

0|0
    0|0
  • nerede kaldı 18 yas ozgurlugu nerede kaldı konut dokunulmazlıgı

sacmasapan bır yaklasım

0|0
    0|0
  • yaw gündem değişeli yıl oldu yenimi aklına geldi başka konuya gel

0|0
    0|0
  • zekeriya beyazı çağırın

0|0
    0|0
  • Maksat bunu kullanıp terör evi yapanlardı. Girenin çıkanın belli olmadığı evlere mani olmaktı.

0|0
    1|0
    • peki bazı imamhatıplerde kızların ve erkeklerin ayrı sınıflarda okutulmasına ne diyosun ?

• Kız ve erkeği bir araya sokmaya ne kadar hevesli var anlamıyorum. Bununda gerekçeleri varda neyse. İsteyen üst üste kalsın.

• neyse uzatmıyım fikrini soylediğin için sağol uzarsa gider cunku konu

• Hikaye. Kimse kimseye karışmamalı.

Kişisel olarak kızımın bir erkekle kalmasını istemem. Oğlum varsa bir şey demem ama doğru bir şey değil derim yine de. Başkasının kızı açısından bakmak lazım.

Üniversite döneminde kapalı/açık çoğu kızla aynı evde yaşamasam da kısa süreli birlikteliklerim oldu. Şimdi bana sorun yok, kıza da sorun yoksa_ ki hiçbir kızı zorla eve sokamazsın_

başkasının karışması anlamsızdır

Zina suç değildir diyeceksin, fuhuş yapanları yakalayıp sınırdışı edeceksin, genelevlerdeki fuhuşa karışmıyorsun.

Ne perhiz bu? Vergi aldıkların kadın, alamadıkların kötü kadın mı oluyor?

Kadınlar bu konuyu oturup düşünmeli bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimse karışmamalı.

Özgürlük kısıtlanmamalı.

O pis herifin aklı hemen ''birlikte olmaya mı?'' kaymış?

Kendi daha namussuz.

Bunu düşünebildiğine göre.

4|2
    0|1
  • alkol aldık ve sonra yakınlaştık şimdi de beni aramıyor ühühü diye zırlayan kızların sayısı azalır güzel oldu

1|4
    1|1
  • Evlilik dışı birlikte olun sonrada buraya ne yapmam gerek diye yazın erkekler için kızlar sadece eş kızlar için de erkekler sadece eş olabilirler, ateş barut neden günaha davetiye çıkarılsın ki

2|1
    0|0
    • ya benim anlamadığım sey bir evde kızlı erkekli kalınması demek o evde hadi toplanın toplu seks yapıyoruz ya da biz burada evlilik dışı birliktelik yaşıyoruz demek mi ? bence dinimizce gunah olan zinadır.bir kız ve bir erkeğin aynı evde kalması değil.

• tekrar soylediğim gibi bana gore bu recep beyi zerre kadar ilgilendirmez.son sozum bu

• toplum huzuru için böyle olması çok sevindirici

• Kız ve erkek birlikte bence de kalınmamalı. Evet bu kimseyi zerre ilgilendirmez, kimsenin amacıda seks değildir ama buna hangi öğrencinin anne babası izin verir ki? Hangimizin anne babası erkekle kalmamıza izin verir? Ki bu toplumdaki gelenek göreneklerde dahi yoktur. Ayıplanır, kınanır hor görülür.

0|2
    1|1
  • Özel hayat kimseyi ilgilendirmez. ama maalesef ki yapacağımız çocuk sayısına karışan birinden daha ne beklenir ki. Bi yatakta aramıza girmediği kalacak.

0|1
    0|0
  • isabet olmuş.

0|1
    0|0
  • tam bir özgürlük kısıtlanması başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • saçmalık.. kimene ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...