Mustafa Balbay serbest bırakıldı

5 senedir haksız bir şekilde tutuklu olan CHP milletvekili BALBAY tahliye edildi.Görüşleriniz nedir ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok ama çok mutluyum :)) İnşallah en yakın zamanda diğer suçsuz insanlarda kurtulur. İnsanların özgürlüğünü almak basit bir şey değil bunlarında hesabı sorulcaktır.

0|1
    1|0
  • vardır bir düşündükleri kesin boşa iş yapmazlar

0|0
    1|0
    • erdoğanın mgk da attığı sivil darbe imzaları çıkmaya başladı.ya kendi de girecekti ya da içerdekiler çıkacaktı.Seçme şansı yok.

• söyledimmm çıkarsız iş asla yapmaz onlar işlerini biliolar

Erkekler Ne Diyor 4

• Adalet yerini buldu diyebiliriz

0|1
    0|0
  • Fesatlıktan mıdır nedir bilemedim ama sanki bu işin sarıgülle alakası var fikir yürütüyorum hatta tay tay yaptırıyorum ve diyorum ki sarıgülden korktu ak parti ve salıverdi balbayı...

0|0
    1|0
  • rte'nin boş anına denk getirmişlerdir.

0|0
    1|0
  • aynı hassasiyeti yıllar önce şiir okuduğu için hapse girenler içinde göstermenizi beklerdim.objektif olamıyoruz sorunumuz bu

0|0
    0|2
    • 4 ay konforlu tatilden bahsediyorsun sanırım link

• işte bir yalan daha.madem beş yıldızlı otelde yatırdılar neye dayanarak hapse attılar ve belediye başkanlığından uzaklaştırdılar.o zaman hükümet başkaydı neydi amaçları.yoksa İstanbulun su,çöp,havakirliliğği,yeşil alan,metro tramvay ve daha birçok sorununu çözdüğü için mi..ki bütün bu sorunlar chp belediyesinden devralınan belediyeyle yapıldı.iski batmıştı evlerde su yoktu çöpdağlarınıdamı unuttun.herkes kömür yakıyor hurda otobüslerle işe gitmeye çalışıyordu bunları düzeltmekmi suç

• kim olsa hizmet yapılır.takiyecileri muhatap almıyorum. link

Yükleniyor...