Dizi izlemeyenler kulübüne üye aranıyor

Hocam dizi ne ya, o kadar bölüm. Hiçbiri de güzel değil :/

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de sevmiorum takip ettigim bir dizi yok

0|0
    0|0
  • bana göre değil bir hafta bekle nolcak ne yapcaklar :/

0|0
    0|0
  • hiç dizi izlemedim izlemiyorum da

0|0
    0|0
  • Turk dizileri icin katiliyorum ama yabanci diziler icin hic de boyle degil bu durum bence

0|0
    0|0
  • ben izliorm.

0|0
    0|0
  • maximm 3 bölüm sonrası sıkıyor hep aynı hikayeler nereye kadar böyle devam edecek bak anla nasıl biteceğini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sİnema 2 saat hadi bilemedim en fazla 3 saat sürer ama dizi öyle mi. Tıpkı hayat gibi devam eden bir süreçtir. Gelişime ve değişime açıktır diziler. Kadronun değişmesinden tutun da karakterlerdeki git-gellere kadar bir çok konuda serbesttir. Belirli kalıpları ve baskıları olmaz.

Dizinin bölümler halinde olması avantajdır. Böylece seyreden kişi detayların arasında kaybolmaz, nüansları kaçırmaz. Herşeyin sebebi ve sonucu kolayca izleyeciye izah edilir.

Sinemaya hayran birisi olarak söylüyorum ki dizi işi bambaşka birşeydir. Onun yeri ayrıdır. Güzel dizi olmaz olur mu hiç. Bir çok güzel dizi var. Aynı anda 4-5 tane dizi takip ediyorum. Bu satırları yazarken Amerikada dün gece yayınlanan Homeland dizisinin son bölümünü indiriyorum.

0|0
    1|0
  • Türk dizileri güzel değil hayatta izlemem ama yabancı dizilerden takip ettiklerim var ve hepsi çok anlamlı.

0|0
    0|0
  • Uyelik ucretlimi (:

0|1
    0|0
  • ben baskaniyim o dernegin :-)

0|1
    0|0
    • Bir yardımcılık kaparsın ya ^^

• Gerçekten çok saçma

• dizilerde bir cins, ne bileyim kiza tecavuz ederler yok adam baldizini dübeldir vs vs.

adamlar aile ile bakiyorlar buna

Yükleniyor...