Film önerisi gençler?

arkadaşlar şöyle eğlenceli fantastik film önerebilcek varmı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben X.

psikolojik bir dram filmi.festivallerden aldığı gayet sağlam ödüller var,öneririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dün gece Lone Ranger filmini izledim. Imdb de ki 6.6 nota rağmen ben beğendim.

Star Trek Into Darkness - İyiydi

Man Of Steel - İdare eder.

Oz the Great and Powerful - Ben pek beğenmedim. Daha iyi olmasını beklediğim bir filmdi.

Oblivion - Çok da aman aman değil.

Iron Man 3 - Hiç beğenmedim.

Wolverine - Beklentilerin altında

0|0
    0|0
  • durağan filmleri sever misin? the man from earth veya 12 angry men filmlerini önerebilirim. tek bir odada geçen filmler olmalarına rağmen ikisi de çok güzel filmlerdir. psikolojiktir, kafa yorar falan ama sadece o tarzı sevenlerin keyif alacağı filmlerdir.

0|0
    0|0
    • her tür severim. şu an biraz eğlenceli istedim sadece. başka bir zaman kesinlikle izliycem teşekkürler

• mutlaka izle derim fantastik de sayılır zaten ilk söylediğim film. profilini inceledim de kaşarlı bir soru sormuşsun orda sana çok yüklenmiş özellikle kızlar, üzüldüm anlamamışlar şakayı :/

• Fantastik 4 lü (:

0|0
    0|0
  • zamana karşı yukarı bak başlangıç zindan adası

0|0
    0|0
  • Evde izleyeceksen hobbit 'i izle bu hafta da yenisi geliyor sinemalara isabet olur ;)

0|0
    0|0
  • her cocuk özeldir izle:D

0|0
    0|0
  • macera avcıları serisi

0|0
    0|0
  • amerikan sapığı

0|0
    0|0
  • dügün dernek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link bu dram ve fantastik olan

link buda dram romantik komedi birazda fantastik

ilki aglaticak turden ikinciside gulduren ve ikisinide siddetle tavsiye ederim cok guzeller

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler kore filmleri güzeldir

• aynen kore filmine my sassy girl ile basladim ve ogunden beri ne yerli ne amerikan filmleri sarmaz oldu hem film hem dizilerini takip ediyorum gercekten filmler cok fark var

• 3 idiot. aamir khan filmleri güzeldir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...