Şarkı listesi yapıyorum önerisi olan var mı? :)

gizemlii153
Hem türkçe hem ingilizce popüler yeni çıkan şarkılardan liste yapacağım son zamanlarda pek takip edemedim yeni şarkıları o yüzden önerilerinizi bekliyorum.. :) Kaliteli şarkılar önerin ona göre -.-

Bu arada aradığım türkçe bir parça var ki ne adını ne sözlerini bilmiyorum ama çoookk güzel. Onu bana bulanı en iyi cevap seçeceğim erkek birisi söylüyordu o şarkıyı tanınmayan bir grubun şarkısı da olabilir emin değilim :D

Şimdiden teşekkürler :)
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim önerileri için, şarkıları indirmeye karar verdim sonra da cd ye atarım arabada dinlerim :D

size bir kıyak geçeyim kolay şekilde youtube dan şarkı indirmeniz için bir link :P

youtube-mp3.org/tr

bu da benden size hediye şarkı olsun :))

youtube.com/watch?v=S8F2Rdj1L_Y

şayet liste yaparsam yine sorumu güncellerim :)

(istemezseniz güncellemem tabi :( )
Şarkı listesi yapıyorum önerisi olan var mı? :)