Can Bonomo'nun söylediği şarkı Eurovizyon'da kaçıncı olur?

sizce sıralamada kaçıncı oluruz? benim bayağı hoşuma gitti şarkı. sizin yorumlarınız neler?

0|0
35|29

En İyi Kız Görüşü

• Politik bir durum :)) turkiye bu sene dunya politikasinda nasil bir yer aldi ona bagli daha cok...yani can bonomo guzelde soylese kotude soylese..eurovision songfestival hep politik muzikle alakasiz aslinda

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• O yarışmanın da b*ku çıktı.Şarkının güzelliğine göre mi veriyorlar,siyasi çıkarlara göre mi belli değil.Ne önemi var kazanıp kazanmamanın.Kazanında ülkemizin saygınlığı mı artacak sanki. Can Bonomo'nun sesi iyi ama o saçma danslarına bir anlam veremiyorum.Güya utangaç biri.Şarkı söylerken coşuyor mübarek.

1|1
    0|0
    • kesinlikle öyle bana kalırsa öyle bir yarışmayada katılmayalım. can bonomo utangaç biri falan değil .D adam alkolik ortam çocuğu resmen :D

• Bana her ülkeyi sırayla seçmeye başladılar gibi geliyor. Azeriler hak etti tabi.Şarkı güzeldi.Ve ilk birincilikleri. Ne hoş (: Benim yarışmayı izlememdeki amaç güzel şarkı varsa indireyim diye. Kıbrıs kazanır diye düşünüyorum bu sene.Gerçekten mükemmel bir şarkı yapmışlar. :)

• :) bu saçmalıklar sona ersin bence.

• 4.cü olabilir gönlümüz tabi 1.ci olmasından yana :))

0|1
    0|0
  • Yarı finalde elenir inşallah...Bunu yarışmaya seçenlere de kapak olmasını ümit ediyorum..

0|1
    0|0
  • farklı frekanslardayız seninle ben hiç beğenmedim doğrusu çok zorladım beğenmek için 3 4 sefer dinledim ama cık hocam olmuyor kulağım bu şarkı olmaz merayyy diye cır cır cırlıyor! ve aklıma heidi nin dağlarda gezerken arkada çalan fon müziği geliyor ... yolumuz açık olsun gene de

0|1
    0|0
    • ahahahaha :D herkes aynı yorumu yapıyor. ben iyi bir dinleyici olarak ritimi tuttum. dile dolanan tarzda bir şarkı olmuş cidden.

• ahahha :) uykuyu kaybetmekte kötü ya :) işe gideceğini bile bile. neyseki bugün geç uyandım

• benim için gece yeni başladı da erken yatayım demiştim sonra cıkk vazcaydım :))

• 4-7 arası olur

0|1
    0|0
  • En kötü ihtimalle 7-8 olur.

0|1
    0|0
  • diğer ülkelerin şarkılarındansa bizimki hayli hayli güzel umarım en kötüü ihtimali düşünürsek 5 e girer

0|1
    0|0
  • ben beğendim ama her sene olduğu gibi yine köstek oluyoruz milletçe.umarım ılk 3 e gırer.

1|1
    0|0
  • Ben sevmedim Can Bonomo'yu itici bir tipi var. Tabii zevkler ve renkler tartışılmazmış. Bana göre sondan üçüncü olur heralde.

0|1
    0|0
  • gönül ister fetetsin ortalığı

0|1
    0|0
  • bakarsın finale bile çıkamayız belki de 1. oluruz neyi beğenecekleri belli olmuyor.

0|1
    0|0
  • bence bu yarışmaya artık şarkılar değil siyasi çıkarlar yön veriyo eğer sertap erener gibi masonik bi sembol yaparsak 1. oluruz

0|1
    0|0
    • bunu zaten bu şarkıyı seslendirdiğinde en son hamlesinde üçgen olarak yaptı :) menajeride ne alaka yeaaa yedi hatta :D biz safız ya

• Şarkı çok kötü..Şarkıdan başka bişeyi ön plana çıkarırsa bilemem:)

0|1
    0|0
  • 5. sırayla 10. sıra arasında bi yerlerde kalır

0|1
    0|0
  • iğrenç buldum ben ama yahudiye prim yaparlarsa onu bilemem

0|1
    0|0
  • Ne salak bi şarkı ve ne salak bi dans öyle sanki çişi gelmişte şarkı bitince wc ye koşcak :D

1|2
    0|1
  • 1 .olucaz inanıyorum :)

0|1
    0|0
  • Birinci oluruz ya biz. Sondan ;)

1|1
    0|0
  • Basit bir sarkı ama eglenceli ilk bese gireriz bence.

0|1
    0|0
  • ilk 3 e girebileceğimizi pek sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • bence bu yıl büyük bir siyaset var ve 1. olacağız. global mesajlar var çünkü katılan yarışmacılarda.

• yarı finali geçeriz büyük ihtimal 5-8 arası bence

0|1
    0|0
  • 9

0|1
    0|0
  • 7.

0|1
    0|0
  • sevmedim sarkiyi. giris iyi, sonrasi vasat 12. bile olamaz kanimca.

0|1
    0|0
  • 4 veya 5 olabilir.

0|1
    0|0
  • bende cok begendım ılk 5e gırer

0|1
    0|0
  • 4-5

0|1
    0|0
  • 5-6

0|1
    0|0
  • kesin sondan 1. olcaz buneyaa dünyada tek şarkı bu kalsa yinede ben bunu dinlemem ıyy:D

0|1
    0|0
  • şarkıyı bilmem ama dansıyla sonuncu olur

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 29

• olaya muzik boyutundan bakarsak bence kötü bir şarkı ama bu yarışmada sıralama masa başında belli oluyor şarkı ne kadar iyi yada kotü olursa olsun bu pek önemli değil. Bunu kimse bilemez(sıralamayı) ama soruyu söyle soruyorsan 'şarkıyı beğendiniz mi?' cevabım hayır olurdu...

0|1
    0|0
  • zerre kadar beğenmedim,dinlemeyeceğim bir şarkı

0|1
    0|0
  • Rezil olucaz dünyaya.

0|1
    0|0
  • En azından ilk 10'a girer diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • 6

0|1
    0|0
  • ceyrek te elenir

0|1
    0|0
  • bi b.ka benzetemedigimden en fazla 15. falan olur.

0|1
    0|0
  • bence ilk 5 de olabilir

0|1
    0|0
  • ben tarzlarini begendim 1nci olma olasigimiz yuksek bence :)

0|1
    0|0
  • musevi; belki 7

0|1
    0|0
  • ilk 5 te

0|1
    0|0
  • İlk üçü zorlar..TRT ye laf yok :)

0|1
    0|0
  • Can bonomo da niiiimiş. Angaradan yokmuydu biri,yanınada iki köçek tamam.

0|1
    0|0
  • 6 ya da 7

0|1
    0|0
  • 7.

0|1
    0|0
  • 6848435

0|1
    0|0
  • ilk üçe garanti girer

0|1
    0|0
  • Nanananaaa kısmını düzenlemesi lazım.. Ara gazı verilmiş motor gibi.

0|1
    0|0
  • bakak görek hacıııı

0|1
    0|0
  • can bonomodan salatalık olsa cacık yapılmaz

0|1
    0|0
  • ben hiç beğenmedim açıkcası dansı şarkısı falan kötü ilk ona bile giremeyiz gibime geliyor

0|1
    0|0
  • sondan birinci olur..

0|1
    0|0
  • biraz düzenleme yaparsa ilk5e girer

0|1
    0|0
  • 4. olur diyorum

0|1
    0|0
  • kaçıncı baskı bu

0|1
    0|0
  • ilk 3 e girer yahudi mason illüminatiği merak etme. K.çıyla söylese alkış tutarlar.

0|1
    1|0
  • ikinci tura daha doğrusu finale kalırız. sonrasını bilemem.

0|0
    0|0
  • 5-10 arası..

0|0
    0|0
  • 0-16 yaş gurubundan tam puan 16-60 yaş gurubundan 0 puan alır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...