80lerin 90ların amerikan aksiyon filmleri bir başka ya

o muhteşem oyuncularıyla , bana katılan kaç kişi var bakalım ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• rambo, predator, cezalandırıcı, scarface, terminatör, ucuz roman evet 80ler 90lar daki filmler güzeldi oyuncu seçimi müthiş, şimdikiler sıkıcı geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet güzeldi heycanla izmeleyi beklerdik parlement gecesi sinemaları cesur ve güzel yaşan rüzgarı hahaha dallasa yasım yetmio ama efsane ya

0|1
    0|0
  • Sevdiklerim

link

link

link serisi

link

link

0|0
    0|0
  • evet öyle harika

0|0
    0|0
    • bu yorumu yaparken bile kendini gizleyeni gördüm ya artık gözüm açık gitmem :)

• Sadece aksiyon degil butun tarz filmler 90larda iyi diye bosuna demiyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yaşın ufak ama belli ki sinemaya tutkun var sen 1940 - 50 - 60 filmlerini izlesen hele siyah beyazları başka tutulursun film aşığı olarak birçok film izledim şimdiklere onbin basar bulabilrsen sergeant york var 1938 yapımı izle stalag 17, yufka yürekli hırsızlar, çanlar kimin için çalıyor, dehşet yolcuları bunları izle istersen yorumlarını beklerim.

0|0
    0|0
  • valla o dediklerinden bir terminatör 2 ayıla bayıla hala izlerim :)

0|0
    0|0
  • Terminatör 2 üstüne daha film çekilmedi efsane

0|0
    0|0
  • amerikanın heyşeyi aksiyon insanlık namına bir şeyleri yok

0|0
    0|0
    • hayır çok şeyi var ama ben aksiyon filmlerine bayılıyorum

• sen daha çok geçnsin amerikan filmleri sencenedenbu kadar aksiyon dolu nedir bunun mantık alt yapısı bunlarla bilinç altlarına neyleri sokuyorlar genç kardeş bizler bu gün varız yrın yokuz o filimleri şimdi szilere izletiyorlar yarın gerçeyine yaparlar

• Amerikan filmleri aksiyon dolu değil , aksiyon filmleri aksiyon dolu

• Tamamen katılıyorum belki çocukluğumuz o döneme denk geldiği içindir ama yine de birsürü başarılı örnek var .

0|0
    0|0
    • benim çocukluk o döneme denk gelmedi ama her türlü eski takılıyorum

• Rambo, predators vs bambaşka gerçekten atmosfer.

0|0
    0|0
    • aynen ya o filmlerin ayrı bir havası vardı şimdi geriye ne kaldı , en son the escape plan çıktı ondan sonra yok , şimdiki oyuncular kötü ya beğenmiyorum , aksiyon filmlerindeki kadınların da hep ayrı bir havası olurdu eskiden

• Dediğin gibi yok artık kalite. Artık olmuş her şey efekt.

• 80 lerin 90 ların herşeyi bir başka

0|0
    0|0
  • dizileri bile bir başka

0|0
    0|0
  • A takımı harikaydı. Bir de Mc gayver

0|0
    0|0
  • A team

macgyver

0|0
    0|0
  • Godather 1-2-3 scarface bir zamanlar amerika Sıkı dostlar

0|0
    0|0
  • Benim favorim Delta force Chuck Norris Sonra Billy Lee adamım

0|0
    0|0
  • herşeyi bir başka 30 sene önce cekılen bilim kurgu flimleri şuan yaşantımızda olan teknoloji

0|0
    0|0
Yükleniyor...