Halil Sezai kadar erken tüketilen başka bir sanatçı bilir misiniz?

Halil Sezai kadar erken tüketilen başka bir sanatçı bilir misiniz? Neden böyle oldu? Kimin garezi vardı? İçelim mi? Neden o nedeeeennnnnnn?

Güncellemeler:
az önce bir röportajına denk geldim ve paylaşmaş istedim.İlginenler okuyabilir.Saygılar efenimmm link

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• hande yener,demet akalın,petek dinçöz,atiye blablabla ların tükenmediği bir toplumda halil sezai tükenir elbet.adam yaşadıklarımın enerjisiyle bu besteleri yaptım demiş.popüler olayım diyede kasmıyor kendini.ne zaman gördünüz 'şok şok şok-halil sezai lüx arabasıyla falanca mankene çakmaya gidiyordu' diye bir haber.biz buyuz biz popüler insanları severiz;çünkü imreniriz..inşallah tükenir ki zaten ben albüm yapmasın istemiştim.hoş albümde de jazz altyapılı soundlar var. çalıştığı müzisyenler ise bu konuya çok ağır kaçacak kadar iyiler.benim bir teoremim vardır.türkiye'de çoğunluğun anlamadığını anlamaya çalış,içinde bir hazine bulursun.saygılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 2|0
    0|0
  • Halil Sezai 1979 yılında mutluluğa tepki olarak doğmuştur.

0|2
    0|0
  • Halil sezai sanatçı mı Allah aşkına ayyyyyyyyyyyyyyyy diye biyerine birşeyler batmış gibi bağırmak sanat mıdır.Özellikle kızların müzikten anlamadığını birkez daha kanıtlıyor bu adam.Yok fizik filan olsa hadi neyse...Birsürü insan var kıymet bilinmiyor her eline mikrofon tutuşturulan adama sanatçı demeyin.

1|0
    0|1
  • insanları alkolik etti bende dahil zaten öleydimde onla daha da çok oluyo arada söwdüğüm bi isim :)

0|1
    0|0
  • ördüm ki bu adamı sevmeyen epey kişi var..

gerçi kişisi beni bağlamaz, duruma göre birkaç parçası etkili, bazıları ise ruhumu yoruyor.

öyle böyle birşey..

0|0
    0|0
  • Kim tüketti onu.

0|0
    0|0
  • bu kadar çabuk piyasaya çıkan..bir anda allanıp pullanan bir adam ancak bu kadar çabuk tüketilir...iyi sanatçıyı isteselerde tüketemezler...kendini tükettirmez kaliteli sanatçı...kaldı ki bu adam sanatçı falanda degil zaten..popüler kültürün dönemsel bekçisi...

0|0
    0|0
  • ajdar vardı bır ara

bu ondan da beter di

0|1
    0|1
  • bomb

ve venüs grubu (:

0|0
    0|0
  • abidin, bayhan, tayfun duygulu vs.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun yarabbim:) bu ızdırap bitsin artık..standart yaşamlarınızın standart duygularına standart kalbinize seslenen standart bi tipti işte zaten standart aşklarda çok uzun sürmezzz...(şahsa değil topluma atardır..:)

0|0
    0|0
  • ama filmi güzeldi. anlamlı

0|1
    0|0
  • beni bıktırdılar midem bulanıo o adamdan

0|1
    0|0
  • bizeneki.

0|0
    0|0
  • sadece film içinde iyidi

0|0
    0|0
  • s*kmekde bir tüketim şekli olsaydı,en fazla halil sezaiyigiller tüketirdim.

0|0
    0|0
  • kim üretti ki kim tüketsin :D

0|0
    0|0
  • yerin dibine batsın hiç sevmedim.

0|0
    0|0
  • Sevmıyorum zaten hele yapılan espırıler bıktırıyor

0|0
    0|0
  • kim o la bizin halil mi

0|0
    0|0
  • ne olacak zaten tüketilmesi için bir imajdı o

0|0
    0|0
  • filmde kıza çakamadı, böyle şarkılar yapıp bize çakıyo

1|1
    0|0
  • çok parlayan çabuk tükenir

0|0
    0|0
  • dik baba dik şerefeeeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• hakan peker:( cok yazık oldu:(

al artık koynuna beni karam:(

0|0
    0|0
  • halil sezai candır tüketildiği felan yok.

0|0
    0|0
  • İçmek için bahane mi arıyosun :)

0|0
    0|0
  • iisssyyyaaaaaeeeeennnnnnn

0|0
    0|1
  • Noldu la ne kaçırdım,kim tükenmiş,niye tükenmiş?Nolmuş Sezai'ye :)

0|0
    0|0
  • oğlum olsa halil adını da sezai adını da koymam o derece tiksindim gerisini sen düşün. harcansın yok olsun gitsin... nedir o arkadaşım yaa şarkı mı söylüyor kabız olmuş gibi ıkına ıkına anırıyor adam herkeste mest olmuş dinliyor karşısında yok böyle bir şey

0|0
    0|0
  • imha edilsin.

1|3
    0|0
  • issyeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaan..

0|0
    0|0
  • halil sezai dinleyen zihniyeti anlayabilsem...

0|0
    0|0
  • Ne zaman tükendi ki? diye sorucaktım ama cevapları gördüm, cevabımı aldım.

0|0
    0|0
  • Hali Sezai içimi bayıltıyor. Şahah'ın taklidi süper ama simitçiiii taze simitçiiii:))

0|0
    0|0
  • milletin psikolojisini batırdığı için. ben şahsen şarkılarını seviyorum ama melankolik bir insan olup çıkıyorum sevmemin nedeni bu. bence diğer herkesinde böyle

0|0
    0|0
  • Derdi nedir bu sonbaharın :(((

0|0
    0|0
  • oooooooooooolllllllsssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuun

0|0
    0|0
  • Adam hayattan soğutuyor.

0|0
    0|0
  • halil sezainin tüketilme eyleminin geç bile kaldığını düşünüyorum. içim şişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...