Siz olsanız Yılbaşında Bülent Ersoy'a 500.000 TL verir misiniz ?

Yılbaşında Sanatcıların Sahnede Çıkma Ücretlerini Belirlemişler Bülent ERSOY Varmış 500.000 TL ile Sahneye Çıkacakmış ne var bu kişide yahu :)

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Üstüne para verseler izlemem ..

Ses desen ses yok, görüntü desen yok.. Şarkıları zaten tarzım değil..

Bir de ukalalıkları, kaprisleri..

Evde oturup Kemal Sunal filmi izlerim daha iyi..

0|1
    0|0
  • Bülent Ersoyu sevmem ama sesi muhteşem.. yani öyle sesi olan pek yok Türkiye de... Yiğidi öldür hakkını yeme... Cinsiyet seçimi ise sesine gölge düşürmek için yeterli bahane değil... saygı duymalıyz kararlara..

0|2
    0|0
  • Altının değerini sarraf bilir misali ...

0|1
    0|0
  • bedavaya gitmem..

1|1
    0|0
  • 1lira bile vermem

0|1
    0|0
  • ıyyy adamdan pardon kadından nefret ediyorum yaa onun da hayranı oluyo ya sasıyorum

0|1
    0|0
  • Ben hiç bir sanatçıya o kadar para vermem hiçbiri hak etmiyor bence.

0|1
    0|0
  • Ne gidicem.be o bana gelsinn :D

1|0
    0|0
  • 5 kuruş bile vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Altının değerini sarraf bilir demiş biri ne de doğru demiş veren verir aga bende olsam pazarlık yapardım 650 ya da 600 e anlaşırsakta iyi olurdu hani :D

0|1
    0|0
  • Bülent Ersoy olmak olay kolay mı sandın cinsiyet tercihini bir kenara bırakırsak ses ve bilgisi ile Türkiyede yarışabilecek 1 elin parmağını geçmez, Sen bunları dünyanın en büyük sanatçılarının konser verdiği Fransa da meşhur bir sanatçı var ismini unuttum aklıma gelirse söylerim Türkiye'den sadece Bülent Ersoy Mısırdan da Ümmü Gülsüm kendisine mısırın 4 piramidi diyorlar dünyaca ünlü ve Türk şarkıcıları etkilemiş birisi yani boşuna Bülent Ersoy olunmuyor.

0|1
    0|0
  • Justini izlemek için 700 tl isteniyor vip bölümün den, herneyse parayı götüren onlar, parası olan gider.

0|1
    0|0
  • burda konseri var arka sıralar 600 TL den başlıyor.. aklını s*kim bunların ben :D bunlardaki beyni güvercine taksan yeminle ters uçarlar..

0|1
    0|0
  • Abblamızza gurbaaan olsunn :D

0|1
    0|0
  • üstüne para verse dinlemem

0|1
    0|0
  • kültür ve turizm bakanlığına sesleniyorum hepinizin mk

beyin yoksunları

cayırt

0|2
    0|0
  • Dünya da o kadar aç var iken hayatta o parayı o travestiye vermem :)

0|1
    0|0
  • bana 500 bin verse gene çıkartmam

0|1
    0|0
  • Adaletsiz dünya bize yılbaşı akşamı kişi başı bin lira veriyorlar millete 500.000 tl yazık :)

0|1
    0|0
  • millet parayı nerelere harcıyo

0|1
    0|0
  • millet sahnede ayı görek istiyor demek ki

0|1
    0|0
  • ne kadar cinsel bakımdan komik olsada o kadının sesi gercekten güzel. Artık şu kadına ses yönünden bakmayı ögrenin

0|0
    0|0
  • o parayı yakarım daha iyi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...