Devlet Üniversitesi hakkında ??

Arkadaslar ben ozel bir universitede pdr 1.sinifta okuyorum seneye ortalamamda iyi olursa insallah devlete gecis yapmak istiyorum istda oturdugum yildiz teknik pdrye geçmek istiorum aranizda yildiz teknik pdr ya da baska bir devlet unisinde pdr okuyaniniz var mi memnun musunuz egitimden ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Her iki okulun yatay geçiş şartlarını yönetmeliklerinden bulup iyice bir okumalı ve bünyene uyup uymadığından emin olmalısın.

2- Fiilen eğitim hakkında araştırman da insanların kendi bolumune duydugu garip kin ile de karşılaşabilir. En iyisi sen okulların universal başarı oranlarını bul , cunki her okul dünya bazında bir sıra sahbidir, kriterleri de buluş , makale , hocaların rutbesi vs vs yani gercekci verilerdir.

3- facebookta o bolumun grubuna girip kendi cinsinden olan insanlarla konusman daha saglıklı olurdu .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla gec .paralı egıtıme karsıyım.ya pdr okuyacaksın muhtemelen devlette calıscaksın pek de onemlımı? gumushaneden sırnatan mezun da devletın gozunde aynı

0|0
    0|0
    • % 75 bursluyum zaten sen PDR mi okuyorsun bu arada

• Bakmadim aslinda gec degil bizim sınıfta 87li bile kisiler var :D hm sagol benim kafam karisik universitede kalmayi dusunuyorum acikcasi sadece okula atanma odakli degilim :D

• onlar hep degısır. ulkenın ekonomık yapsısı. money durumları bas gosterınce degısır. vala cok arkadasımda ole dıyodu baktılar hazır atanma durumu var 2300 ması gorunce bıde aynı okuldan oretmen buldular evlenıp atandılar. atanamayan ales kastı. malesef ulkenın ekomomık gerceklerı

• pdr nedir?

0|0
    0|0
    • Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...