Yurtdışı için en fazla kaç Kg bagaj almamız gerek?

Arkadaşlar merhaba bu ocakda litvanyaya gideceğim ve orda 5 ay kalacağım. Yurtdışı için uçakda yanımıza aldıgımz valiz ne kadar olmalı?

ve bagaja verdiğimiz bavullar en fazla kaç kg olabilir?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• 30 kilo depo bölümü için 8 kiloda koltuğun üstü için yük hakkın var bu 38 kiloya 40 a kadar müsamma gösterebiliyorlar ama bazı cins memurların 1 garım bile fazlayı kabul etmediği oluyor.Ha bu arada 200 ml sıvı götürebilirisn bunu unutma.İyi yolculuklar

0|0
    0|0
    • thy yolları internet sitesine falan baktım hep 20 kilo diyordu. diğerleride öyle. yani benim bavulum sanırım kendisi biraz ağır. sorduklarımda bir 20 kilo bir 30 diyorlar. Senin dediğin bu 30 kilo business için mi yoksa comfort ya da ekonomi içinde boylemidir

• benim sun express kullanıyorum diğerlerini bilemem

Erkekler Ne Diyor 5

• 20 Kiloyu aşan bagajlardan extra para alıyorlar ve aldıkları parada cebi yakıyor. Aynı hatayı sende düşme.

0|0
    0|0
  • business 30 ekonomi 20 ezik 15 :)

0|0
    0|0
  • hangı fırma. ta burdan yorum almak yerıne o fırmanın sıtesınde baggage resstrıctıon bolumune gırmeye nedersın. denızcıler ıcın 30 kg a kadar hak var bıldıgım jadarı ıle onun dısında 24 olması gerkıyor genelde

0|0
    0|0
  • ben 20 kg diye biliyorum 20 kg üzeri sıkıntı olmuştu extra ücret istediler fakat ülkeye göre değişiyor olabilir sen gine işini sağlama al 20 kg nin üzerine çıkma derim

0|0
    0|0
  • valiz 30 kg el bagaci da 8 kg toplamda 38-40 kgma kadar bisi demezler sonrasi icin para odersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ucaga ve yerine bagli mesela thy 30 kilodur el bagaji 7 kilodur mesela sunexexpress antalyaya 20 kilo.el bagaji 7 kilodur bilet aldiysan eger simdiden biletinde yazar yice göz gezdir

0|0
    0|0
  • Türk Havayollarınınkisi 20 diye biliyorum ama emin de değilim.. Havayolu firmasının internet sitesini kontrol et yazıyordur belki:)

0|0
    0|0
  • 30kg.yetmezse ağır şeyleri yanında götüreceğin büyük çantaya koy

0|0
    0|0
  • 20

10

0|0
    0|0
  • Mumkunse el cantana sivi tarzi seyler koyma at valize herseyi. Ve ucacagin firmanin sitesinde yazar bir zahmet oku. Herkes farkli bir prosedur uygular. Genelde valiz 20-30 kg arasidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...