Bilmiyorsan yaşama, öl???

Dediğiniz şeyler nelerdir? grup, şarkı, film, tiyatro vs.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• bohemian rhapsody bilmiyorsan geber..!

Forest gump izlemediysen hayatın boyunca film izleme artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bugün ehliyet sınavım vardı..

20 yaşlarında bir çocuk gelmiş sınava adam kırmızı pilot kalemle soru kitapçığına işaretlemeye çalıştı ..

harbi bu lafı orda kullandım bilmiyorsan yaşama öl !

beni sakın yadırgama 20 yaşında bir insanın en azından çevresinden bunu bilmesi lazım onuda geçtim siyah mavi olsa bişi demicem kırmızı nedir ya..

2 soru işaretledi muhtemelen optik kağıdı yandı..

0|0
    0|0
  • memlekete dunyaya bı hayrın olmadıysa bı dıkılı agacın yoksa yasama

0|1
    0|0
  • Süper ötesi link

0|0
    0|0
  • Geçmişini bilmiyorsan öl.

0|1
    0|0
  • ks daki Kültür bölümünü geyik muhabbetine çevirmekten zevk alıyorsan öl ...

0|0
    0|0
  • Sevmeyi bilmiyorsan yaşama,öl

0|0
    0|0
  • Dinimizi yalnış bilenlere derdim herhalde onun dışında o kadar önemli bişi yok gibi!=)

0|1
    0|1
  • t.A.T.u. grubunu bilmiyorsan öl bence

0|0
    0|1
  • bişey bilmiyo diye insanları niye yargılıyosun adamın biri intihar etse senin lafınla nasıl vereceksin hesabını :D

1|0
    1|0
  • kurtlar vadisi izlemiyorsan yaşama geber

0|0
    6|4

Kızlar Ne Diyor 8

• Kutsal kitabımızdan hiç değilse bir iki ayet okumadıysan, başını secdeye koymadıysan, şükürler olsun demediysen, anneni babanı üzmemenin değerini farkedemediysen... bu maneviyat yanı tabi :) lisye uzar gider :)

Diğer türlü yeşil yolu izlemediysen, karagöz ve hacivatı seyretmediysen, grup merdiveni dinlemediysen ... :))

0|0
    0|0
  • Müzik: Chava Alberstein, Ninet Tayeb, Roni Dalumi, Emma Shapplin, Therion, Gregorian...

Edebiyat: William Faulkner

Sinema: Amores Perros, Memento, Modern zamanlar, Büyük Diktatör, Hoşgörüsüzlük...

0|0
    0|0
  • Duman grubu, link efsane olmuş bütün filmler (titanic, matrix, v for vendetta vb.), içki.

0|0
    0|0
  • link dinlemediysen yaşama, öl..

0|0
    0|0
  • Lana'yı bilmeyen dinlemeyen varsa ölmesin ama ölmeden önce dinlesin bence :D

0|0
    0|0
  • Çarpım tablosunu bilmiyosan yaşama

1|0
    0|0
  • pearl jam , deep purple heavy metal dinlemiyorsan öl , fringe , breaking bad , supernatural , american horror story izlemiyorsan öl :D

0|0
    0|0
  • yaşamımız grup, şarkı, film, tiyatro vs. mi bağlı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...