Dünya tarihindeki en canice olay sizce hangisi..?

Dünya tarihindeki en canice olay sizce hangisi? olayı ve cani bulduğunuz durumu anlatırsanız okumaktan keyif alacağımı duyurmak isterim..!

Güncellemeler:
Nefret duygumu beslemek bana zevk veriyor bunları duymakta sanki beni güçlü kılmak için yapılan bahaneler gibi geliyor..! bildiğim tek şey cesetlerine dahi saygı duyulmayacak binlerce leşin yeryüzünde varlık gösterdiği..!

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Kristof Kolomb'un keşfettiği bölgedeki Amerikan ve İspanyol birlikleri 8 milyon araka yerlisi öldürmüşlerdir tarihin aynı zamanda en büyük katliamlarından birisi

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• seri katilleri araştır ben çok psikopatça olaylarını okumuştum ama bence çokta kafa yorma ya böyle şeylere :D

0|0
    0|0
    • dünya tarihindeki en sevdiğim seri katil duserldorf vampiri en sevdiğim seri katil sözü ise :)

"Bana göre bir ölü; bir dirinin asla sahip olmayacağı saygı güzellik taşır."

• ok o zaman hoca :D

• Sen neleri kafaya takarsın peki..?

• Keyif almak istiyosan aç netten oku biraz sadistlik var sende sanırım.

0|0
    0|0
  • Dünya tarihini bilmene geek yok en cani olay bizim ülkemizde de var mesela terör gibi.

1|0
    0|0
  • 2. dünya savaşında Josef Mengele adlı nazi doktorunun yahudiler ve çocuklar üzerinde korkunçluk derecesinde deneyler yapmasıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en canice olay istiyosun ? hemde keyif almak mı ?

1|0
    0|0
  • Kardeşim katliamlardan nasıl keyif alabilirsin Çoluk çocuğun öldürürüldüğü yerde keyif almak bana göre yanlış Evet katliamlar Amerikada ki kızılderililere yapılanlar

Tarih boyunca Avrupa da Türkiye de Orta doğu daki katliamlar yetiyor Utanmamız için

0|0
    0|0
  • sende dengesizlik var galiba ya da benim gibi biraz manyaklık

0|0
    0|0
  • ermeni soykırımı bunlardan biridir

1|0
    4|1
Yükleniyor...