Nelere dikkat etmeliyim?

Arkadaşlar şubatta ehliyete kaydolacağım. Nasıl çalışmalıyım? Yapamam diye korkuyorum. Hangi konulara dikkat etmeliyim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tek tek sayayım öyle koltuğa oturduktan sonra hemen kontağı çalıştır debrıyaj sonra gazla bıtmıyor eger boyle bodozlama başlarsan başından kalırsın dıreksıyondan :D sağ sol aynaları kontrol ediceksin dikiz aynasını kontrol ediceksin kemerini takacaksın sonra arabayı hareket ettıreceksın ben hayatımda ilk defa geçişimde bile arabayı stop ettırmedım sen dusun yanı mılyonlarca insan kullanıyor neden sen kullanamayasın ki ? her neyse en zor yerlerıne geleyım 1. araba arasına park etmek 2. yokuşta kalkmak park ederken aynalarını çok ıyı kullanmalısın + sınavdan once baya pratık yapman gerek her neyse yokuşta kalkmak ıcın el frenı iyi çözümdür ama sen deneme onu ılk normal duz yolda nasıl kalkıyorsan aynen öyle sayılabılır sadece gaz pedalına bıraz daha fazla basıcaksın o kadar debrıyajı sonuna kadar bırakayım oyle basayım deme sakın araba geri kaçar ve stop eder :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çalışmaya gerek yokki çıkmış soruları al oku cevaplarını ezberle yeterli..

0|0
    0|0
  • Yok ya zor birşey yok sakin ol.

Öncelikle arabaya bindiğinde emniyet kemerini bağla, koltuğunu ayarla, aynaları kontrol et, el freni çekiliyse indirmeyi unutma. Direksiyon sınavında bunlara dikkat et gerisi ise sana kalmış.

0|0
    0|0
  • direksiyon için değil anlaşılan korkularınız veya endişeleriniz.ben yaptığım ve kazandığım yolu anlatayım size.bir kitap veriliyor size sonuçta hepsi yani bütün sorular o kitaptan çıkacak başka yolu yok.çalışın o kitaba deyim yerindeyse soruları ezberleyin.vaktiniz müsaitse derslere katılın inanın hiçbir zorluğu yok.ama bildiğim kadarıyla direksiyon için biraz uğraştırıyorlarmış hani yeni yasa falan çıktı ya onun için.ama alırsınız diye inanıyorum size :-)

0|0
    0|0
  • relax ol :) çok kolay yaaa :D fazla yorma o güzel aklını gülümm :)

0|0
    0|0
  • hocayı iyi dinle altını basarak anlattığı noktaları çalış.kolay gelsin

0|0
    0|0
  • yahu yapma etme eyleme.zaten beni yolda yeterince delirten hatunlar var.bir de sen etme eyleme gurbanın olam bacım yahu:(:(:(

0|0
    1|0
  • Çıkmıs sorulara bak netten 1 kere baksan 100 alırsın çok kolay

direksiyon için aynı şeyi söyleyemem ama bilmiyosan direksiyona ağırlık ver

0|0
    0|0
  • Motora ve direksiyona çalışmalısın

0|0
    0|0
  • biz kaydoldukta ne oldu çıkaramadım hala bak :99

0|0
    0|0