Erkekler aşkı derin yaşayabiliyor mu?

yüzeysel ilişkilerden, adı aşk ama özü cinsellik olan ilişkilerden bahsetmediğimi belirterek soruma geçiyorum: bugüne kadar ilişkim olmadı, açıkçası çok büyük bir aşk da duymadım hiçkimseye ama her zaman "derin, severken kalbinin acıyacağı kadar büyük aşk"a sahip olmanın hayalini sevdim, inkar edemem. otobüste, ders aralarında, hatta hoca dersi blok yapıp beni hayaller dünyasına ittiğinde, arkadaşlarımın dertlerini dinlerken (aslında dinlemeyip hayal kurduğum zamanlarda), her romantik her tekno her rock her pop her jazz şarkıda birbirine çok aşık, gözü başkalarını görmeyen aşık bir çifti ve çiftteki kız rolünde de hep kendimi hayal ettim. kimilerine göre fazla çocuksu, fazla ergen vs olabilir ama ben böyle hissediyorum. aşkı beklemek sorun değil, istediğim gibi olacaksa varsın 30 yaşımda gelsin. ama sonra burdaki yorumları okuyorum, kendimi kaba tabirle salak hissediyorum. aşktan bahsederken bile "tavlamak"tan, "ayarlamak"tan, "göz boyamak"tan, "yatağa atmak", en kolay nasıl öperim"den bahsediliyor. erkekler hiçbir şekilde aşkı derinlikli, dolu dolu, en özel haliyle yaşayamıyorlar mı? her zaman en ön sırada cinsellik mi oluyor? buna inanmak istemiyorum çünkü insan istediği kadar cinselliğin her halini yaşasın, her istediğini elde etsin, bir nokta gelir sevildiğini bilmek ve hatta sevmek ister. yanılıyor muyum? erkekler (afedersiniz ama) "odun ve duygusuz" desek de bu kadar olamaz değil mi?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• uştttttttttttttttttt yavaş gel hacı ... :) bir sakin aşk mı istiyorsun dibine kadar yaşadıktan sonra kıçımıza tekmeyi yedik neden? odun ve duygusuz kızlar yüzüne hemde öyle sevdim ki deniz gibiydi sevgi o içimdeki eksik olmayan çakıl taşı her şeyi en iyi şekilde yaptım seviyordum çünkü 5-6 ay sürdü ne oldu biliyor musun kızı başkasıyla gördüm tek sorun neden oldu cevap CİNSELLİK dedi... Ben ayrıntılara girmiyorum sen biraz daha geniş bakmaya bak bugün önüne gelen her kızla yatan erkek bilki geçmişinde sağlam bır kazık yemiştir hemde ne kazıktır varya arkandan sokar beyninin en ince damarına kadar hissedersin şimdi geç o yüzden yok sevgi bilmezmişiz duygusuzmuşuz hiç kendi cinsini düşündün mü? yok diyorsan ekle düşünmenede yardımcı olurum at gözlüğünü çıkartman için elimden geleni yaparım saygılar

1|0
    0|0
    • böyle acı bir tecrübe yaşamanıza üzüldüm ama ben erkekleri tenkit etmedim, sadece kendi içimde sorguladığım bir şeyi paylaşma ihtiyacı duydum. kimseyi yargılamak benim haddime değil zaten. cevap için teşekkürler yine de.

• bu arada adım onur :) bende sana teşekkür ederim... uyuyamadım ki şimdi uyuyacağım gece uykumu dört defa ruhani varlıklar böldü :) beni buluyorlar

• Rica ederiz :)

Erkekler Ne Diyor 12

• öyle derin yasarlar ki. cok az bir kısmı sana belli eder. cogunluk öyle derin yasar ki...

1|0
    0|0
  • biz erkekler aşkı meleklerden çaldık (:

1|0
    0|0
  • erkekler aşı derin yaşarmı? sen mecnunu keremi duymadın galiba napolyonun sevgilisi için yaptığı savaşı duymadın galiba truva efsanesini duymadın galiba?erkeke aşkı yaşarsa emin ol hücrelerine kadr atomlarına kadar bunu hisseder yaşarsın.

1|0
    0|0
  • Asitsiz kola tuzsuz yemek ketçapsız patates daha saymamı istermisin ?o dedigin platonik aşk oluyo aşktan yanıp tutuşmak ama dokunamamak gibi dier anlamdada incir reçeli izlemissindir sanırım tabiki sevgi olması lazım burda hemfikiriz ama aşkın yüzde doksanı tutkudur. tutkunun yüzde doksanını da cinsellik oluşturur. dolayısıyla aşkın cinselliğe cinselliğin de aşka ihtiyacı vardır sen adama bana dokunma dokunmadan sevelim birbirimizi dersen o adamda sana düz duvara tırmanma olimpiyatlarında madalya getirir :) tavlamak ayarlamak gibi kelimeleri gelicek olursak bende bir çok kez sölemişimdir hatta şöle diyim çok sevdigim bir kız için bile kullandım bu kelimeyi senin baban dahi kullanmıştır belki zamanında adamına göre deişir bu kimi iyi niyetle söle kimi ise kötü niyetle ama ne olursa olsun kabaa bir tabir burdada hemfikiriz benden bukadar

1|0
    0|0
  • aşkı derin yaşarız evet ama yaşadıkçada o denli acı çekeriz. yatağa atmak dediğin kısma gelince, bizlere erkekler olarak bu hakkı veren siz kadınlarsınız, kimisi erkektir yapar, kimisi üff yakışıklılığa bak diye diye... yalama oldu aşk denen meret...

1|0
    0|0
  • Bu dediğin kıza bağlı. Elbette aşkı yaşamak isteyen erkekler var ama yaşayamıyorlar. Daha sonra aşktan umutları gidiyor ve yerine kızlara karşı kendilerini korumaya alıyorlar.

1|0
    0|0
  • İnan üst satırı okudum ona cevap veriyorum.

Erkekler'de '' İnsan '' .

1|0
    0|0
  • çok güzel anlatmışsın be.. burada ki yorumlara kesinlikle takılma sen. o yorumların sahipleri sosyal hayatta bir halt edemeyip burada konuşan insanlar

1|0
    0|1
  • Başlıktaki soru için: en iyi şairler erkeklerdir yani erkekler kadınlardan daha derin yaşar aski

1|0
    0|0
  • erkek derin sevince de karşılığı olmuyor. kadın kendini çok da umursamayanın peşinde oluyor. malesef bu da bir gerçek.

1|0
    0|0
  • Erkekler için %70 cinsellik.

1|0
    0|0
  • sen ne kadar derin yasarsan karsındakide senin için o derece derin bir hal alır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzel ifade etmissin kendini +5.

Ama suna katilmiyorum.. Erkeklerin hepsi odun duygusuz vs... Genellemeleri sevmem... Her zaman erkekte suç aramaksa mantiksiz olur... Hatalar iki taraflidir... O erkek tek basina birlikte olmuyor değil mi... Sonuçta ortada karsi cinste var.. Yani iki tarafta da var... Ve bazen kızlar daha yırtık olabiliyor. Parkta falan görüyorum durum içler acısı... Bazı kızlar zorla kasiniyor buna da şahit oldum maalesef...

Erkeklerin geneli öyle değildir zannetmiyorum. İclerinden sevgi isteyipte cinsellik yaşayan da vardır... Cinsellik bir yere kadar bence.. Sevgisiz insan susuz bitkiye benzer zamanla solar ölür taki su verene kadar... Su verince nasılda canlanır değil mi ? Hem hic kimse tarafından sevilmeyen insan portresi bile o kadar korkutucu geliyor ki bana...

Her zaman karsi cinsi seveceksin diye bir kuralda yok ki. İlla sevmek istiyorsan bir bitkiyi bir hayvani sev. Mesela ben gokyuzne aşığım...:))

1|0
    0|0
    • ben de engin denizlere aşığım, hele de köpük köpük olunca :)

cevap için teşekkürler.

• Bende denize asık olurum da Ankara da deniz yok aradigim zaman bulamam :D

Rica ederim :))

• :) :) yaaa ankaraya aşık ol zaten aşık olduğum tek şehir ya :)

• erkekler dökturmuş.

1|0
    0|0
  • Yaşayanları yaşatmazlar

Kendi içlerinde tutarlar

1|0
    0|1
Yükleniyor...