Adnan menderes'in ölüm cezası

Bu forumda seks ve fantezi soruları popilitesi yüksek ama burada sormak istiyorum ; adnan menderes ölüm cezası alması hukukun sınırları içinde meşru mudur ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• vatana ihanetten yargılanan kişi başbakan ise ve suçu sabitse iyi ki asılmış.

yani kişi farketmez eğer gerçekten bu suçu işlediyse asılsın başbakan.çünkü bir başbakanın vatana ihaneti o ülkeyi başkalarına satması demektir.hani senin benim gibi orda şu var burda bu var gibi minik sırlar vermek değildir.

adnan menderes ya da başkası o anki kararı bilmem ama odunu aday göstersem seçtiririm diyecek kadar kendi halkını aşağılayan biri için üzülemem.

0|0
    0|0
    • Vatana ihaneti cok vahim yorumluyorsun.Herhangi bir basbakan bu sekilde prosedür yargilamasi yapilip pek tabi bu cezaya mahkum olabilir. Ölüm cezası bugun tck de yer alsa manevi destek verecek birisin.

• Bir yorumu ben değil baskasi yapti, sanirim gecenin yorgunlugu yanlis okudun.

Adnan menderes iktidarini bende elestirmekle birlikte , olum cezasini hic kimsenin hak etmedigini, bssbakanlik mesuliyetlerine aykiri davransada bu sekilde bir ceza almamasi gerektigini ve seni odun yerine koysa da ulkende yasayan vatandaslar, deden, nenen vs oy vererek o makama getirdiler ve bunun uzerinde irade olmayacagini seninle paylasiyorum.

• haketti demedim umursamıyorum dedim o laf yüzünden.başbakan da hak eder alkollü araçla birini öldürende,çocuk tacizcisi de benim gözümde.bu benim fikrimdir.

Kızlar Ne Diyor 5

• açıkcası idam cezası çok ağır bişe bence ne olursa olsun haketmiyodu Deniz Gezmiş Yusuf Aslan, Hüseyin İnan'da haketmiyodu hemde onlar hiç haketmiyodu böyle bir adalet sistemindeydik işte şimdide çok düzgün sayılmazya

1|0
    0|0
    • Ölüm cezası konusunda sizinle ayni fikirdeyim, ne olursa olsun kişi bu ceza ile infaz edilmemeli.

Bu dusuncenizden dolayı mutlu oldum.

• insanlık ayıbıdır kesinlikle

0|0
    0|0
  • Diildir...

0|0
    0|0
  • Yaşlı Yörük babannem bile der, adam kurban gitti diye.

1|0
    0|0
  • Oda kurban gitti aynı öteki Türkler gibi, ama bazı hain ler, hala rahat hayatta !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• meşru değildir..hakimlerin savunmasını bile dinlemediği bir adamı sırf zevkine asmaları insanlık suçu..

0|0
    0|0
  • rahmetli adnana menderesin idam edilmesinin hukuka aykırılığıdan önce onu yargılayan mahkemenin meşruluğunu tartışmak gerkeir kaldıki siz verilen cezayı soruyorsunuz...

0|1
    0|0
  • hayır değildir.

0|0
    0|0
  • Bence asılmamalıydı. Bu insanlık dışı. Bir insanın boynu kırılarak öldürülmesi çok vahşice. Aslanlara atılsa daha hoş olabilirdi.

3|0
    3|0
  • Gün gelecek hepinizin kellesini sallandıracağız.

Menderes 10 yıl önce idam edilseydi, Amerika'ya bu kadar bağımlı olmazdık.

Sırf islamcı diye, Amerikan köpeklerine ağlayanların hepsi vatan hainidir!

0|0
    0|1
  • Bence bir kazığa bağlanıp yakılsa daha iyiydi.

0|0
    0|1
  • o zaman hukuk adalet mi vardı ki. mühür kimseyde süleyman odur zihniyeti hakimdi.

0|0
    0|0
  • Ölüm ınsanlık sucudur .. agır bir karar fakat cezahi bir durum olusmustur..

0|0
    0|0
  • milli iradeye yapılan bir hakaret dikta rejimin kurbanı oldu...

0|0
    1|0
Yükleniyor...