Ünlü oyuncu olmak istiyorum.

Merhaba arkadalar ben ünlü oyuncu olmak istiyorum oyunculuğum çok iyi 2 yıllık tiyatro eğitimimde var ama imkanlar yok küçük bir şehirdeyim ve okulum var ilerde oyunculuktan para kazanmak istiyorum nasıl oyuncu olurum ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik konusunu beyninde halletmiş olman lazım. Ya da aileden oyuncu birileri seni dizilerde ya da bir yerlerde oynatacak.

kemal sunal, ali sunal

yasemin yalçın iki kızı da skeçlerinde oynuyor mesela. bunun dışında maalesef ki ünlü olmak zor.

türk filmleri bunu anlatıyor bazı filmlerde.

0|0
    0|0
    • Cinsellik konusunda heppiniz yanlış düşünüyorsunuz Türkan Şoray edebi ile olmadımı ?

• Bakın istisnalardan bahsediyorsunuz. Genel olarak babadan çocuklara geçer, ali şen şener şenin oğludur, mesela. genelde bu şekilde olur. Ayrıca türkan şorayın ünlü olmadan önceki resimlerinden filmlerinden haberiniz yok sanırım? Bana bayanlardan öyle ünlü söyleyin ki sevişme öpüşme sahnesi olmasın 5 tane bile zor sayarsınız

Erkekler Ne Diyor 8

• En basit yolu " Sibel Kekili " yolu . İnanılmaz hızlı derecede Ünlü oluyorsun. Para konusunu bilemem.

0|0
    0|0
  • bu işler öyle zart diye olmaz gizli hatun...önce yeteneğin olacak sonra tahsilin olacak bu da yeterli değil.tahsil hayatın yani üniversiteyi bitirdikten sonra da tiyatro eğitimin olacak o da müjdat gezen gibi kıymetli isimlerden olacak. kiii oralardan seçilip bir başlangıç yapa bilesin.kolay kolu da var da neyse söylemiyeyim anladın sen onu.

0|0
    0|0
    • Yeteneğimin olduğunu sorudada söledim ayrıca eğitimim de vr.

• hm anladım teşkkür ederim :)

• rica ederim.

• yanlış anlama sakın ama,yönetmeni görmen lazım

0|0
    0|0
  • ünlü olmak için bedel ödemen lazım..hazırmısın bunlara peki?

0|0
    0|0
    • tabiikide

• Teşkkr ederim de bedel derken ne mesela cinsellik mi ?

• yani o da vardır içinde ama ünlülerin çoğunun hayatına bakarsan bulundukları yerlere pekte temiz geldikleri söylenemez...içinde cinsellikte vardır yalancılık,ikiyüzlülük..vs..hele bir de bayansın ayağını kaydırmak isteyende çok olacaktır mutlaka...bunlarla mücadele edeceksin..inşallah istediğin gibi olur herşey

• pavyon cicegi :)

0|0
    0|0
  • ajanslara başvur ilk olarak sonra güzelsen de ünlü olursun

0|0
    0|0
  • Boşver özenme bence.

0|0
    0|0
  • "gel seni dizimde oynatıyım" ortamlarına girip baya bir dizde oynaman lazım meşhur olmak kolay değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O yolda ilerlemek için ya arkanın sağlam olması lazım ya da çoğu şeyi kabul etmek lazım.

0|0
    0|0
  • aile olumlu bakıyor mu işe ?

0|0
    0|0
  • Ajanslara başvurabilirsin güzelsen ve yetenekliysen ki söylediğin gibi yeteneklisin belliki seni yükseltmeye çalışırlar ve ünlü olursun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...