Pembe t-shirtleri sempatik buluyor musunuz?

Pembe t-hsirt sempatik gösteriyor mu gerçekten? Ayrıca t-shirtte yazı olmalı mı? Sade mi olmalıdır? Yazılı t-shirt çocukça mıdır?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok beyaz tenli olmayanlarda pembe severim fakat tonuna bağlı, ayrıca yazıdan ziyade desenli daha iyi sanki. Giyen erkeğin de halihazırda çocuksu tipli olmaması daha iyi olur (bana göre),

Sempatiklik de pembenin yarattığı frekansla onu giyen kişinin sahip olduğu fiziksel özelliklerin yarattığı kontrasttan geçiyor. O kontrast çok lezzetli bir görünüm yaratabilir.

0|1
    0|0
    • üç kere yaratmak eylemini kullandığımı fark etmemişim yazarken. sözcük kirliliği olmuş. sevmedim. ama fikirlerim aynı.

bu da bana bu sefer yazdığımı son bir kez okumadan göndermiş olmanın cezası olsun.

• Yok canım önemsemem onu. Anlatmak istediğini anladım ne şekilde olduğu önemli değil. Son cümle de olmuş sanırım vaka

• evet sanırım anılarım canlandı cümleyi (felaketi) yazarken :)

Kızlar Ne Diyor 13

• yakışana yakışıyor.ama ben erkeklerde daha ciddi renklerin giyilmesinden yanayım =) sadelikten yana olduğum için yazsız bence daha iyi.ama bence çok üste yapışmamalı zaten biz anlarız vücudun kas gücünü,yapısını,ne kadar atletic olup olmamasını :D ama şunu söylemeliyim ben bir erkeğin kıyafetiyle değilde konuşmalarıyla sempatiklik kazanmasından yanayım.. =)

0|1
    0|0
  • ne alaka ki çocukça değil tabiki aksine daha hard gösterir erkeği pembe yazılı manyak manyak yazısı olsun :) bazı erkeklre yakışmasada yakışan erkeklerde var pembe :)

0|1
    0|0
  • Benim hiç hoşuma gitmiyor. Özellikle geçende pembe tişörtlü bir adam görmüştüm, hiç aklıma çıkmıyor, kabuslarıma giriyor.O derece yani. Kıllı ve göbekli erkekler lütfen pembe renginden olabildiğince uzak dursunlar..

0|1
    0|0
  • erkeklere hiç yakışmıyor bence feminen gosteriyor.

Hatta barzo tarzı...

Ne o pembiş pembiş:)))

hatta aklıma Arda nın dedıklerı geldı :D::D Formalar hakkında :D:D:

1|1
    1|1
  • çingene pembesi olmadıkca hiçbirşey olmaz üzerinde yazı olabılır ama hafıf yazılar daha iyi olur...bazı t-shırtler karalanmıs gıbı ve cg cocuksu suruyor

0|1
    0|0
  • Yakıştırıyorum, hatta oldukça şirin de oluyorlar bana kalırsa :D

Amaaaa benim bahsini ettiğim uçuk pembe. Fuşya yakışanı görmedim mesela. O biraz itici sanki

0|1
    0|0
  • pembe tişörtleri acayip yakıştırıyorum erkeklere. yazı resim olabilir yeter ki ayıcıklı falan olmasın resmi

0|1
    0|0
    • Aldığım cevaplara bakarsam çok dengede gibi , iyi kötümü secemedim şu an :)

• koyu değilde toz pembe rengini seçersen kolay kolay kimseye itici gelmez sanırım. ayrıca v yaka olmalı bisiklet yaka daha çocuksu duruyor.

• pembeyi erkeklerde genelde sevmiyorum ama tabikide istisnalar var hayatimda.

herseyin sadesini daha cok sevdigimden sade tshirtler dicem ben

0|1
    0|0
  • çingene pembesi gibi cart bi renk olmadığı sürece sorun yok.

0|1
    0|0
  • Tek renk, uçuk pembe tshirtler hoş görünüyor. Giyim konusunda belli renklere önyargısı olan tipleri anlamıyorum ayrıca.

Mesela Mavi' nin geçtiğimiz yaz "İstanbul" baskılı tshirtleri gibi anlaşılabilir, abartılmamış yazılar güzel ama Pislick tarzı, graffiti gibi karmam çorman yazılar hoşuma gitmiyor açıkcası.

0|0
    0|0
  • erkeklerde hayırrr

0|0
    0|0
  • pembe şirin oluyor

0|0
    0|0
  • ay evet bazı erkekler çok tatlı oluyolar pempiş pempişş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hahaha bir de boyun bolgesinden sarkan, kızın isminin yazdıgı altın kolyelerden olsa tam olacak..Sevalllll diye:)

1|1
    1|0
  • gey işi

2|0
    1|3
    • Terbiyeli ol , küçük bey..

• gey ye gey denmez bak feminen dıycen ::D:DD: dote de dot denmez pompiş dıycen popo dıycen ..

Yalnız var ya ya dırekt i... deseydın aman tanrımm düşünemiyorum hemen tasımı taragımı toplayıp gıderdım buradan :D:D:Pp

• arada kıler sılınce cok kel olmuş burası :D:D

• Erkeğe pembe yakışmıyor bence. Zaten erkek milleti olarak seçebildiğimiz 16 renk var; gidip en olmayanını soruyorsun. Diğer renkleri dene bence; herkesi gibi olma, farklı ol.

0|0
    0|0
  • lacoste yaka olanlar beğeniler listemde

0|0
    0|0
  • kılllı ve aşırı esmer erkeklerde daha iisi olamaz bence =) hep pembe giymeliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...