Senaryo yazacak olsanız?

Elinizde 3 oyuncunuz var ama hepsi de bayan,sizden de kisa film icin kisa bir senaryo yazmaniz isteniyor.Hayalgucunuzu kullaranak bir seyler yazin bakalim akliniza ilk neler geliyo :D

Güncellemeler:
buyuk capli bir sey dusunmeye gerek yok,bu benim odevim ve belirli bir konu hakkinda olmali biraz da ders verecek seyler istiyo hoca,esinlenebilecegim bir seyler yeterli :D

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• cast:

neriman

necla

nazmiye

ben / yapımcı/yönetmen/senarist/ baldız düşkünü

senaryo:

necati (ben) , necla ile evliliğinin 3. senesini devirmiştir, ofiste kara kara ( lan ben bu karıya ne alsam da savuştursam bu seneyi de ) diye düşünmektedir. tam o sırada baldızı nazmiye arar:

necati- alo? baldız hayırdır hangi dağda kurt öldü sen aramazdın beni ?

nazmiye- aşkolsun enişte, işim düşünce mi arıyom ben seni ?

necati- tamam uzatma n istiyosun ?

nazmiye- seni istiyorum...

necati - dıt dıt dıt dıt...dıt dıt dıt dıt

necati alel acele ofisten fırlar ve yanık bir sesle : - TAKSİİİİİİ diye bağırıp ilk gelen taksiye biner ve nazmiye'nin evine gider... ( FİDA FİLM ARASI)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• üc kadinla olucak en iyi seneryo bir dedikodu seneryosudur oturup bütün mahalledeki kadinlari cekistirsinler isin icine birazda komedi tamamdir tutar:)

0|0
    0|0
  • Burada ki başka bir bayan üye için bir gece kısa film senaryosu hazırlamıştım. Psikolojik türüydü, baş rolde bir bayan vardı. Hala aklımda ama bunu üç bayana uygulamak zor. Düşünmem gerek..

0|0
    0|0
  • Niye sana malzeme veriyim ki bende yazıyorum ve çok daha yeniyim bu konularda kafanı çalıştırırsan öyle hikayeler-romanlar-senaryolar var ki insan yazmaya başlayınca anlıyor. En basitinden kadın varsa, gözyaşını yapıştır geç derim.

0|0
    0|0
  • Tommy Lee Jones-Samuel L. Jackson un birlikte oynadığı The Sunset Limited filminin bir benzeri senaryo yazardım herhalde :)

0|0
    0|0
  • bu filmde fazla östorojen var :D dengelemen lazım :D

0|0
    0|0
  • filmin başında akvaryuma 3 dişi balık koy... sonra erkek balık koy ve film başlasın :))

0|0
    0|0
  • çok iyi hayal gücüm vardır.. :D

iki kadını birleştirip 3. kadını öldürtürdüm :D

0|0
    0|0
  • benim zaten hali hazırda yazmaya devam ettiğim bir senaryo var ama paylaşamam kusura bakma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisi durmadan kadına bayan diyor biri bayan demenin yanlış ve komik olduğunu bayan kelimesinin cinsiyet değil sadece bir hitap şekli olduğunu öğretiyor. Güzel senaryo kısa ve öz

0|1
    0|0
  • 3 kız dedikodusu diye bir şey olurdu bir gece toplanıp kendilerini süslerken mısır kola cips yiyerek eski sevgileri çekiştirmesi

0|0
    0|0
  • Sadomun 120 günü gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...