Kültür bölümüne bakıyorum kültürümü geliştirebileceğim 1 soru bile yok

Bana güzel sorular sorar mısınız?mantık soruları,matematik soruları,bilimsel sorular,aklınıza takılan güzel sorular,dini sorular,merak ettikleriniz.hiç yok mu? :) :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• aaaaa haşaaaa biz kullarınız sizin seviyenize çıka bilmemiz için arşa deymemiz lazım.bu sefil hayatımızda beyaz çorap giyen erkek tayfasının bir üyesi olarak gövdesi büyüklüğünde çantalar yaşıyan ve kocaman kalçalarına 501 giyen kızlarımız da bir olduk seni bekliyorduk.bizim ufkumuzu açacak kültürümüzü arttıracak o seçilmiş kişi sensin.evet evet o sensin.ben acizane aklımdan çapıma göre sora bileceğim en kültürlü soru hamam böceğinin gözüne sabun kaçsa ne olur?sorusudur.sen bizi eğit yetiştir lütfen! çok ihtiyacımız var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• peki senin bize bu konuda vericegin bir örnek yokmu bizde faydalanirdik sayende :)

0|0
    0|0
  • Ablacım biz sorulardan kurtulup az kafa dağıtmak için ks'ye giriyoz sen gelmiş mantık matematik bilimsel soruları diyon :D

0|0
    0|0
  • Her türlü soruyu cevaplayabilecek kapasiten var mı?

0|0
    0|0
    • Milyoner olurdum o zamn.ama merak ettiin varsa sor :D

• Hahaah.mat mı bölüm? Öğretmenliği mi

• hayır endüstri mühendisliği. mühendisler en az matematikçiler kadar matematik bilir

• soru1=5, 7, 9, 11, 13 sayılarını ve toplama, çıkarma, çarpma,

bölme işaretlerinin her birini tam olarak bir kez kullanarak 75

sayısını elde ediniz. Dilediğiniz kadar parantez kullanabilirsiniz.

benim çok sevdiğim bir sorudur...

Aşağıdsoru 2 =a şifrelenmiş beş harfli sözcüğü bulunuz.

ACYCOTFLOY

0|0
    0|0
    • Hangi dilde bu kelime

• cevaplarda hemen onun üstünde görmedin mi

• bana 3 tane 0 kullanarak 6 elde edebilir misin ? :)

yada 4 tane 3 kullanarak 100 elde edebilir misin ?

• Merak ettiğim şeyleri KS'de sormam, evdeki kitaplar ansiklopediler ne güne duruyor?

0|0
    0|0
  • geçmişimde sorduğum.. Adem ile Havva hakkında ne düşünürsünüz..

0|0
    0|0
    • Ne düşünebilirim ki?

• kültür geliştirmen için biraz meraklı olman gerekir. ama sen düşünmeden de inanabilirsin.. düşünürsen işin içinden çkamazsın. çelişki de burda zaten. ama boşver, sen inan gitsin..

• Sende olan ama bende olmayan 2 şey nedir :D

0|0
    0|0
    • Bu soru süper dalga konusu olur :D zeka gibi felan.sormak istediğin kızda olan ama erkekte olmayan 2 şey mi?

• Aaynı şeyilk başta testis ve rahim yazıcaktm aama sperm yazıym dedim sonuçta 2 şey istemişin.ayrıca bu soruyu sen mi uydurdun :D çok saçma

• Erkeklerin çoğu bu soruyu sorar birbirlerine :D D Bizim zekamız bel altında naparsın hacı sen çok biliyosan zekanı baş üstünde taşı :D :D Kafiyeli oldu :D

• burada soruları sen sorarsın, ben cevaplarım! sistemi bozma amk djadkfha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sen yanlış yere gelmişsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...