10 bin TL yi 2 günde buharlaştırmak?

evet arkadaslar erkek arkadasim manyak biri biraz :D 10 bini 2 gunde buharlastirmis. eline gectikte yiyor. biriktirmek yok :D

ne olacak bunun hai?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bişey olmaz..para yemek iyidir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Onun halinedene çok kendi halinizi düşünün bence. Öyle bir insanla birlikte olmaktan vazgeçin. Ömür boyu sıkıntı çekersiniz.

0|0
    0|0
  • Baba parası da olsa kendi parası da olsa durum değişmez... Hayatı boyunca bulur harcar günlük yaşar... Yapcak bişi yok, çok iyi bir derse ihtiyacı var...

0|0
    0|0
  • erkek arkdasın m.alın tekı dostummmmm erkek bıle demem ona bennn kadın olsa tamam yapmıstır kendı kazanmıyor cahıl derımmm ama erkekte bu ayrı bır olay sal gıtsınnn

0|0
    0|0
  • benim gibi. Kumar hastalığı mı var yoksa :/

0|0
    0|0
  • Ya salağın teki.. Yada çok zengin biri ise 10 bin tl onun için çerez parasıdır merak etme..

0|0
    0|0
  • Keşke paranın kıymetini bilebilecek bir insan olsaydı da doğru harcasaydı, kendimden biliyorum elde avucda kalmıyor sağlığın ziyan oluyor para olmadığı için o çocuğa biraz bahset paranın değerinden, bu devirde parası olmayan ikinci sınıf.

0|0
    0|0
  • terkedilecek sanıırm senin tarafından

0|0
    0|0
    • erkegin parasi varsa terk edilirmi lew.d bence bu kiz sacmaliyo yok ole bisi...egosu icin yazdigini dusunuom

• 10 bin lirayı kesin karıyla kızla yemiştir

0|0
    0|0
  • babadan gelen parami?

0|0
    0|0
  • bana verseler ye ye biteremem la onu bitirmekte marifet amk

0|0
    0|1
  • zeka seviyesi düşükler böyle para harcar. ne kadar zengin olursa olsun. günde 5 takım elbise alsa bile 2 günde bitiremez insan.bir darbe yiyip fakirleşsinde, o zaman görür ...

0|0
    0|0
  • bole gıderse yıyecek ekmek bulamaz o soleyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 günde 10.000 tl derken? Ne yapmış pardon ama

0|0
    0|0
  • o ev bile bakamaz. sakın diyeyim evlenmeye felan kalkma

0|0
    0|0