Duyduğunuz en son teknolojik gelişme neydi ?

Electronic Arts olarak Ps4 ve Xbox one benim duyduğum.

Var mı gelişimini,sürecini takip ettiğiniz?

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• olmamı galaxy s5 2k goruntu video cekım olucak 2015 de s6 4k olur tvler cıkıyor 4k goruntu fullhd nın 4 kat net olarak ve ddram 3 den daha guclusu gelıyor

2|0
    0|0
  • Lg nin yaptığı ultra esnek flex telefonları gerçekten çok güzel

1|0
    0|0
  • ps 3 te kaldım ben ya yeter yoruldum 4 almıcam tutuyorum kendimi ama daha nekadar tutabilcem bakalım:D

1|0
    0|0
  • ateş bulunduktan sonra başka gelişme oldumu yaa ? ben mağrada resim çiziyodum dalmışım öyle içerde çıkmadım da dışarı uzun zamandır :P

1|0
    0|0
  • nokia 5110 cıktıgında tlfcu arkadaşım tlf nu eline alıp teknolojide son nokta bundan ötesi yok artık demişti en son onu biliyorum :)

1|0
    0|0
  • Tüp geçitten tekrar ne zaman yürüyerek karşıya geçerim takip ediyorum. Bir kez geçtim :D

1|0
    0|0
  • Google glassin davetiye yoluyla satisa cikacagi; ama asil merak ettigim Cin ve Rusyanin buna izin verip vermeyecegi. Big brother, iluminati baglantilari :)

1|0
    0|1
  • Twit atan sütyen çıkmış diye duydum.

1|0
    0|0
  • yok

1|0
    0|0
  • Ps2 :D :D :D

1|0
    0|0
  • vardı ya adam uzaktan cisimleri elektromanyetik kuvvet ile hareket ettirebiliyordu..

amerikalı 5 mühendis müciddi..

bu tür şeyleri yakından takip ederim..

1|0
    0|0
    • en sonki durum ne ?

• başardılar bir bilgisayar yardımı ile plastik topun bir sürü cismin yerini değiştirdiler..

bir sürü matematiksel formülü 3D sisteme geçiriyor sistem vs vs teknolojiye yeni bir dönem yapacak kadar etkili ve iddialı

• Akıllı Sütyen... Hala etkisindeyim nasıl bir teknoloji açlığındayız diye düşünmeden edemiyorum O.o

1|0
    0|0
    • o nasıl şey yaa detay detay detay ver :D

• nabzı falan ölçüyomuş kan şekeri yükseldiğinde haber veriyomuş falan diye hatırlıyorum. ne ilginç şeyler peşindeler ya

• USB kablolar değişiyor.

1|0
    0|0
  • google gözlukler

1|0
    0|0
  • graham bell, kapat artık o telefonu

1|0
    0|0
  • Hyperloop adinda bir ulasim araci ucakdan daha hizli diyolaa

1|0
    0|0
  • ben hala ataride mario oynuyom la ne teknolojisi

1|0
    0|0
  • 41 mp cep kamera...

kullananlar bir anlatsa keşke napıo iç organ falan mı gösteriyor :))

1|0
    0|0
  • valla bir karı yapmıs adamlar sen klavyede yazıyon karı senın yazdıgını ınlıyor :D şişme bebeklerde çığır açmış adamlar biz hala elizabeth amk .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...