İkizler burcu erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

ekşi,itü ve uludağ sözlüklere baktım da abartısız 40 sayfa sövmüşler burca.neden bu kadar nefret ediliyoruz ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bence yanlıs düsnüyosunuz.. tabi bazı dedikleri tutabilir ama kişilik olarakta bakmak lazım. bende cok ikizler burcu tanıdım hepsi farklıydı birbirinden

0|1
    0|0
  • Dengesizler ve bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Egoları, her şeyi ben bilirim havaları ve çok zeki olduklarını düşünmeleri de çabası. Genelleme yapmak elbette doğru olmaz ama tanıdıklarım ve bildiklerim böyleler doğrusu.

0|0
    0|1
    • çabası deği cabası o.bunun gibi mi yani ? :D egolu insanlar değiliz,biz sadece gururumuza ve onurumuza çok düşkünüz

• Seni aklamak değil de, lekelememek diyelim :)

• ozaman lekelemediğin için teşekkür ederim :) haklısın herkes aynı değil

• çevremde ikizler burcu kadını ve erkeği çok var hepside iyi eğlenceli insanlar ama dengesiz olmaları bazen insanı çileden çıkarıyor

0|0
    0|0
  • cift karakterli ve benciller.

1|0
    0|1
    • bu genelleme çok acımasız olmadı mı? çift karakterli olduğumuz doğru ama bencil değiliz.her burçtan kötü karakterli insanlar çıkıyor. gördüğünüz 1-2 tane şahsiyetle insanları genelleyemezsiniz

• ne dusundugumu yazdim.senin karakterin degsik olabilir.

• Dengesizlerdir. Ben de pek sevmem.

0|0
    0|1
  • çift karakterli..

0|1
    0|0
  • Uffff ben ne düşüncem yha onlar dşünsn .s.ssss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• alışmışlar bir dengesiz demeye başka bişey bilmiyorlar.

kendimden memnunum :)

0|1
    0|0
  • aldatmaz

0|1
    0|0
  • Onlarda cümleye başlayınca biz muhabbetin sonuna kadar anlayıp dayanamayıp konuyu kapatınca uyuz oluyorlar ve tüm detaylarını anlatamayınca kuduruyorlar.

Tüm mesele bu bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...