AKP mi, CHP mi, siyaset var dediler geldik?

Akpmi chpmi hangisini tercih edersiniz hangisi daha iyi ve halka hizmet eder tum olumlu ve olumsuz yanitlarinizi bekliyorum...

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Cumhuriyet Halk Partisi

CHP !

1|2
    1|2
  • Chp

1|2
    1|0
  • akp olmasında chp veya mhp olur.akp ülkeyi sattı cunku. hepimizin azına sıctı cunku.ATATÜRK ün kurduğu ülkenin içine etti çünkü.kızlarla erkekleri ayırdı cunku.andımızı kaldırdı cunku.ve daha birçok cunku...

2|0
    0|1
    • aynen

• Atatürkte ondan önceki şeyleri kaldırdı. Şapka kanunu, halifelik, yazı dili vs vs.. ha çok mu gerekli idi bunlar tabikide hayır. Yeni bir devlet kurmak için değişiklikler elbette yapılacaktı. Yalnız bu takvim ve kılık kıyafet ve ölçü birimlerini değiştirerek değil elbet. Şimdi ise geleceğe bakılır. Yeni bir devlet için yeni yasalar gerekir. Atatürkün koyduğu yasaları değiştirmek Atatürke saygısızlık anlamına gelmez. O geçmişte kaldı. Yasa değişmese hiç ülke kendi yerinde sayar ve gelişemez.

• He ulkenin d3gismesi icin gerekli olan sey kizla erkegi ayirmak miydi ANDIMIZI KALDIRMAK MIYDI? hem de ne sebeple 'irkcilik oluyor ' bu nasi bir serefsizliktir nasil bir oyundur l...

• Chp ''akp' den kat vet kat daha iyi bir parti ama ben ikisini de tutumuyorum, Mhp'liyim.

3|2
    1|1
  • Tabiiki chp Atamızın partisi

1|1
    0|0
  • CHP tabi ki

0|2
    1|1
  • CHP'nin kalesi Bandırma ! elbette CHP !..

0|0
    0|0
  • Her partinin eksılerı var bunu bastan söyliyim. Ama dini kullanmak, ülkeyi satmak, kendınden olmayanı reddetmek kabul edılemez. Bu yuzden tabiki de akp değil. Atamın partısı CHP

0|0
    0|0
  • akp. ama akp olduğu için değil. erdoğan olduğu için akp. kemal kılıçdaroğluna ülke emanet etceğimize akp. atatürkün kurduğu parti eyvallah iyi hoşta atatürk nerde kemal nerde. ona ülke emanet edilmez

0|0
    1|3
    • Aynen

• atatürk düşmanı ha. iyiymiş :) keşke kendi beyninizle karar verebilseniz

• hıı Atatürk nerde Kemal nerde diyosun ama Atatürkle tayyip cok benzıyor galıba?

• hepsi aynııı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Atatürk'ün kurduğu zamanki kadar olmasa da; CHP

2|2
    1|1
  • CHP.

AKPlilere fazla birsey demiyorum Analarinida alsinlar gitsinler :)

2|1
    1|2
  • Şu an için AKP. Çünkü CHP Atatürk zamanında ki CHP değil. Gereksiz ve boş insan topluluğu oldu CHP artık

0|1
    1|1
  • Chpye verelimde Dini ezanı ve bütün manevi değerlerimizi ortadan kaldırsın değil mi ?

Chpye oy veren kafirdir (Ki zaten hepsi de kafir atait)

Aklım ve vicdanıma dayanarak AKP diyorum.

En az 20 eksi verin !

0|1
    2|0
  • tabiki Ak parti gelmiş geçmiş en iyi parti ve siyasetçi insanlar

0|0
    1|0
  • Halka hizmet mi? Güldürdün.

0|0
    0|0
  • en iyi siyasetçinin taa

0|0
    0|0
  • ikisi de değil

0|0
    1|0
  • Ulen şu siteye siyasi ve dini konular açılmıyor mu deli oluyorum size ne milletin dininden siyasi görüşünden...

0|1
    0|0
Yükleniyor...