Kısmetin nereden çıkacağı belli olmaz derler.. Sizin ilginç hikayeleriniz var mı?

bildiğiniz ilginç alakasız ,beklenmedik saçma sapan yerlerde tanışmış olan tanıdıklarınız duyduklarınız bildikleriniz var mıdostlar ?

tabi kendinizin hikayesi de olabilir var mı ilgin tanışma öykülermiz :))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• millet facebooktan karı kız düşürme peşinde 90larda çocuk olmak güzeldi ne ahlak kaldı ne saygı çocuklar sokaklar yerine bilgisayar paşında büyüyor dünyada mısırdan sonra google'a en çok p*rno kelimesini aratan 2. ülkeyiz boşanmalarda dünyada 1. sıradayız özenti ve seviyesiz bir gençlik eskiden sadece filmlerde olurdu şimdi hepimizin etrafında oluyor.

0|1
    1|0
  • Kursun dokturucem beny a.

0|0
    0|0
  • Lunaparkta çarpışan oto da bir kızla 3 ay sevgili kaldım (: çok çarpmıştı bana (:

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

ben iş makınası operatoruyum maden ocagına calısmaya gıttın ordada bayanlarla calısıyoduk bı abla senı sunla cok yakıstırıyorumdedı patronlarda aynı seyı soledıler bulusma ayarlandı ve konustukşu anbırbırımızı tanıma durumundayız ıns gelecegımızde mutluluk var :)

0|1
    0|0
  • kısmet işleri gerçek ama hiç duymadım genelikle sosyal ortamda tanışıp sevgili oluyorlar bu bana ters olduğu için kısmetsizim :)

0|0
    0|0
  • Ben atmnin yanında tanıştım :) halen görüşüyoruz ben seviyorum ama o arkadaş olarak görüyor :)

0|0
    0|0
    • vauvvv bu çok iyimiş :))

nasıl muhabbet ilerledi ve asıl önemli soru tel.ini falan nasıl aldın büyük başarı :)

• hayirlisi olsun madem ;)

güzel bir tanışma olmuş ama :))

• Teşekkürler ama beni sevmiyor benden 2 yaş büyük :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen belli olmaz olmuyorda :)

0|0
    0|0
  • yo benim ki pekte anormal degil.annemin arkadasinin ogluydu git gel asik etti bni sipa.

0|0
    0|0
  • kısmetim kapalı ya arkadaşım evde kaldıgımı düşünüyorum kısmetim yok herkeste evde kaldıgımı söyler

0|0
    0|0
  • ben müdürün odasında disipline giderkene hemde müdürün oğluydu çocuk :) 2 senedir konuşuyoruz birbirimizi seviyoruz yakında söz takıcaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...