Umut Kaya hakkında ne düşünüyosunuz?

Açıkcası çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum. Yaptığı müzik gayet başarılı. 4 klibi var. Sonuncusunu yeni çıkarmış. Linklerini vereyim bakalım en çok hangi şarkısı beğenilecek. Anketten işaretlersiniz.

Not: Klip linklerini resmi Facebook sayfasından aldım. Yani legal.

İlk klipleri Mevsimler Geçerken şarkısına.

link

İkinci klipleri Mor Yazma.

link

Üçüncü klipleri Bana Kelime Yapma

link

Ve son klipleri Yanıma Yataydı.

link

Ayrıca çok güzel coverladığı şarkılar

Masal Perisi link

Kalbim Ege'de Kaldı link

Anma Arkadaş link

Silinmeyen Hatıralar link

• Mevsimler Geçerken
    50% (5)67% (2)54% (7)Oy Ver
  • Mor Yazma
    20% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
  • Bana Kelime Yapma
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yanıma Yataydı
    30% (3)33% (1)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı işler dilerim kendilerine de ben bu tarzı sevemiyorum..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bi Erkin Koray değil puf

1|0
    0|0
  • güzel miş

1|0
    0|0
  • Yavuz çetin gibi bir sanatçı çıkarmış ve kaybetmiş bir ülkede umut bilmem ne pek de müzik yapıyor denemez. Bence çıtamızı biraz daha yüksek tutmakta fayda var. Umut bilmem ne gibi benzeri pek çok sanatçıyım diye dolaşan insan mevcut ortalıkta. Prim vermemeli böyle tiplere. Ha yerli kim var derseniz. Melis dağ var bir dinleyin bakalım o zaman umut bilmem ne falan neymiş diyeceksiniz erkek olarak da ozan ünlü ;) grup olarak murderking...

İlk postum biraz sert girmiş olabilirim maruz görün. :)

0|0
    0|0
  • A diyorum

1|0
    0|0
  • Önceden dinlerdim şimdi bir acayip geliyor. Önceden Detone diye bir grupları vardı dağıldı.

1|0
    0|0
  • Mevsimler Geçerkenı begenıyorum sadece

1|0
    0|0
  • Umut Kaya - Silinmeyen Hatıralar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1-2-4 ü biliyorum çok güzel

1|0
    0|0
  • Mevsimler Geçerken tabi bence bütün şarkıları birbirinden güzel.

1|0
    0|0
  • Mor Yazma ile tanıdım onu...

1|0
    0|0
  • mevsimler geçerken.. tek kelimeyle hayatımın şarkısıdır..

1|0
    0|0
  • sayende tanidim valla..cok basarili,dinleyecegim,tsk

1|0
    0|0
    • albümdeki şarkıların geneli güzel. ben istanbulda konserine de gitmiştim çok da eğlenceli sahneleri var. tavsiye ederim.

• bir emre aydin degil link

0|1
    1|0
    • tabiki zevk meselesi. emre aydın'ı da severim ama aynı müziği yapmıyorlar. emre aydın ajitasyon üzerinden para kazanıyor aynı gripin gibi. umut kaya'nın müzik tarzı farklı. ayrıca tabiki umut kaya'dan iyi müzisyenler çok. kıyas için açmamıştım soruyu. emre aydın hakettiği hatta hakettiğinden ileride bir noktada. ama umut kaya'nın öyle olduğuna inanmıyorum. o yüzden genel olarak insanların onun hakkında ki fikirlerini merak ettim. çünkü şu müzikle daha iyi yerlerde olması lazımdı bence.

• canımcım neden emre aydın'la kıyaslıyosun ki? ben umut kaya'yı sordum. ona bakarsan duman var hepsini tokatlar. teoman var. tool var. metallica var bach var. deveden büyük fil var.

• nirvana var ezer gecer hepsini <3 pink floyd var anathema var anathema masal anlatsa dinlerim o derece var yani. deveye hendek atlatmak zor.

• başarılı buldum!

1|0
    0|0
  • Mevsimler Geçerken hariç, diğer şarkıları hoşuma gitmiyor.

1|0
    0|0
  • Yanıma yataydı.

1|0
    0|0
  • Mevsimler Geçerken kesinlikle.

1|0
    0|0
  • severim keratayi

1|0
    0|0
  • yanıma yataydı şarkısını seviyorum bunların arasında ama asıl favorim ben seni sevemedim şarkısıdır. az eşlik etmedim beri'de bu şarkıya.

1|0
    0|0
Yükleniyor...