Duyduğunuz en iyi film repliği hangisi?

ben çok severim replikleri.peki sizin duyduğunuz gördüğünüz en iyi film repliği neydi?filmin adı ile belirtiniz.

0|0
20|36

En İyi Kız Görüşü

• Sana sana sana hepinize be! Rezil iğrenç yaratıklar. Hiç mi insanlık yok sizde ha? Nedir bunlar ha, nedir? Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara?

Onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. Onlara yardım elinizi uzatacağınıza, bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz. Aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz... Hiç bir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler...

Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz..

Hababam sınıfı, Ahmet.

10|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Eddie: Pekala, herkes küçük hanım için biraz para çıksın. Haydi, bir dolar at.

Mr.Pink: Hayır, ben bahşiş vermem.

Eddie: Bahşiş vermez misin?

Mr.Pink: Hayır, ben bahşişe inanmam.

Eddie: Bahşiş vermeye inanmaz mısın?

Mr.Blue: Bu piliçlerin ne yaptığını biliyorsun. Burada pislik içinde çalışıyorlar.

Mr.Pink: Bana maval okuma. Yeterince kazanmıyor olsa işi bırakabilir.

Eddie: Bunu söyleyecek cesareti olan lanet bir Yahudi bile tanımıyorum. Şu konuyu açıklığa kavuşturalım. Hiç bahşiş vermezsin, ha?

Mr.Pink: Bahşiş vermem çünkü toplum vermem gerektiğini söylüyor. Bahşişi hak edene bahşiş veririm. Eğer gerçek bir çaba sarf etmişlerse bir şeyler veririm ama otomatik olarak bahşiş vermek kuşlar içindir. Onlar sadece işlerini yapıyorlar.

Mr.Blue: Bu kız güzeldi.

Mr.Pink: İyiydi. Özel bir yanı yoktu.

Mr.Blue: Nasıl bir özel yanı olmalı? Seni arkaya götürüp …

Eddie: Bunun için % 12 bahse girerim.

Mr.Pink: Ben kahve ısmarladım, tamam mı? Uzun zamandır buradayız ve bardağımı sadece üç kez doldurdu. Ben kahve ısmarladığım zaman altı kez doldurulmasını isterim.

Mr.Blonde: Altı kez? Güzel, ya çok meşgulse?

Mr.Pink: “Çok meşgul” kelimeleri bir garsonun sözlüğünde yoktur.

Eddie: Affedersiniz Bay Pink ama ihtiyacınız olan son şey bir bardak kahve daha.

Mr.Pink: Aman Tanrım! Bu kadınlar açlıktan ölmüyorlar. Asgari ücret alıyorlar. Ben de bir zamanlar asgari ücretle çalıştım ve toplum işimin bahşişe değer olduğunu düşünmüyordu.

Mr.Blue: Onların yaşamının senin bahşişlerine bağlı olduğunu umursamıyor musun?.

Mr.Pink: Bunun ne olduğunu biliyor musun? Dünyanın en küçük kemanı sadece garson kızlar için çalıyor.

Mr.White: Neden bahsetteğin hakkında hiçbir fikrin yok. Bu insanlar rşrk gibi çalışıyorlar. Bu zor bir iş.

Mr.Pink: McDonald’s da çalışmak da zor ama onların bahşişe ihtiyacı olduğunu düşünmüyorsunuz, değil mi? Neden? Onlar da yemek servis ediyorlar ama toplum der ki “Buradaki adamlara değil, buradaki adamlara bahşiş verin.” Bu saçmalık!

Mr.White: Garsonluk, bu ülkede kolej mezunu olmayan kadınların yapabileceği bir numaralı iştir. Her kadının yapabileceği ve geçinebileceği tek iştir. Sebebi ise bahşişler.

Mr.Pink: Bu saçmalık. Hükümet bahşişlerinden vergi aldığı için üzgünüm. Bu çok b.ktan ama benim hatam değil. Görünüşe bakılırsa garsonlar hükümetin düzenli olarak yağmaladığı gruplardan biri. Bana hükümetin bunu yapmaması gerektiğini gösteren bir yazı göster, onu imzalarım. Lehinde oy bile veririm ama bunu yapmayacağım. “Kolej mezunu olmayanlar” saçmalığı için de iki çift sözüm var: lanet daktiloyu öğrensinler. Çünkü, eğer kiralarını ödemeleri için onlara yardım etmemi bekliyorsanız size bir sürprizim var.

Mr.Orange: Beni ikna etti. Bir dolarımı geri ver.

Eddie: Dolarlar burada kalsın.

Joe: Pekâlâ gezginler, haydi gezintiye çıkalım. Bir dakika bekleyin. Kim bahşiş vermedi?

Mr.Orange: Mr.Pink.

Joe: Mr.Pink? Neden?

Mr.Orange: Bahşiş vermezmiş.

Joe: Bahşiş vermezmiş? Bahşiş vermezsin?

Mr.Orange: Bahşişe inanmıyormuş.

Joe: Kapa çenen

2|1
    0|0
  • "Sadece her şeyimizi kaybettiğimiz zaman özgür kalabiliriz." Fight Club

Bu repliği en az 10 kez yazmışımdır.Çok derin anlamlar taşır anlayabilene.

1|0
    0|0
  • AĞIR ROMAN

"güneş buluttan sıyrılırken gökkuşağının renkleri kolera'nın damlarında sevişti.

can sesleri

ezan sesi

hafif esrar kokusuyla karışıp

havayı kapladı"

3|0
    1|0
  • Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, Bay Creedy..

Ve fikirlere kurşun işlemez..

V For Vendetta

1|0
    0|0
  • "Benim olacak Fıstık.Binicem üstüne,vurucam kırbacı."

Şişko Nuri-Öksüzler

Ignorance is bliss(Cehalet mutluluktur/erdemdir) Cypher-The Matrix

Şeytanın en büyük başarısı, bizi varolmadığına inandırmasıdır. Keyser Soze-Olağan Şüpheliler

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Euzübillah din elden getti agam... Gızlar azdi. link

2|1
    1|0
  • şimdi ananı laciverde boyadım !

1|0
    0|0
  • bu soru herhalde 20 kez soruldu bu sitede. Casablanca'daki replikler.

1|1
    0|0
  • the Godfather:''Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum'' :)

0|1
    0|0
  • Biri beni durdursun!

The Mask.

0|0
    0|0
  • bak dostum. hayalarına fare kulagı yapıştırıp , kızgın kedilerin arasına girdiginde. O kızı becerebilirsin.

0|0
    0|0
  • ne oldu kiii

0|0
    0|0
  • link

tükür ulan babanın suratına.

link

0|0
    0|0
  • Kara Murat BENİM!

1|1
    0|0
  • "Why so serious?" link

1|0
    0|0
  • "Gentlemen. You can't fight in here. This is the War Room!"

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964)

0|0
    0|0
  • "Every man dies, not every man really lives..." Brave Heart

0|0
    0|0
  • Hayat böyledir yeğen...

0|0
    0|0
  • Çok fazla film izlediğim için hepsi karışıyor ya

0|0
    0|0
    • bende de çok iyi bi film değilse isimlerini karıstırma durumu var

• seabiscuit- bırak kalbi kırılacağına bacağı kırılsın..

0|0
    0|0
  • bitirim ikili- hey dostum senin sorunun ne biliyormusun o koca kafanın popondan büyük olması:)) çok gülmüştümm baya eski bir film

0|0
    0|0
  • biri sana birşeyleri yapamazsın diyorsa, kendi yapamadığı içindir------umudunu kaybetme

0|0
    0|0
  • işte dünyanın en zeki adamı

Nerde

Şu yatın ucunda işeyen adam.

Rüzgara karşı işeyen bir adam ne kadar zeki olabilir ki ?

0|0
    0|0
  • Suit up - Takım elbiseni giy // Barney stinson how i met your mother

0|0
    0|0
  • heyy edriyınnn ! başardım ROCKY II

0|0
    0|0
  • şiddete meyyalim vallahi dertten.. haluk bilginer - polis

0|0
    0|0
  • küsmedim kaderime , darıldım ona sadece. Kendi filmimden bir replik.

0|0
    0|0
  • kurbağa atladı vurdu bağa bir gözünü çıkardım her biri bakar bana :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...