İşletme bölümü hakkında.

İşletme okumayı düşünüyorum.Babam mali müşavir ofisi işletme okursan sana devrederim diyor.İşletmede iyi para olduğunu söylüyor bende inanıyorum aylık kazancı 5000-5500 TL arası.Sizce okumalı mıyım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Muhasebe mesleğini yapabilecekmisin önce bunu bir araştır. Sonra babanın devretmesi için ille işletme okumana gerek yok yanında işi öğrenmen lazım okusan bile hadi okudun diyelim baban tek bunu söylememiştir okuduktan sonra tekrar sınavların başlıyor staja başlama bitirme falan filan babanda çelişkili konuşmuş :9 işi sana devredekce okumadanda yapabilir babanın belgesiyle işi yürütürsün eğerki belgeli olmanı istiyorsa 4 yıl işletme 3 yıl da staj ki sen bunları ilk girişinde veremeyeceksin yanı bir 10 yıl okulla cebelleşeceksin bu sıradada boş kalmayım bababnın burosunda çalışacaksın...

0|1
    0|0
    • Tabi ki, babam bu konuda beni bilgilendirdi.Kendisi Mali Müfettiş olup devlette çalışacak bana da ofisi devredecek.Her şeyi konuştuk.Benimde kafama yattı.Sizce zor bir meslek mi?Çalışma şartları hakkında yorum yapacak olursanız neler söylersiniz?

• Anlıyorum. :D

• babanızdan da bilrsiniz şehir neresi

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece işletme okuman önemli değil, mali müşavir de olman gerek iş yanında birilerini çalıştıracak olsan bile iş yaptırmak için iş bilmen lazım

0|1
    0|0
    • Anlıyorum, yorumunuz için teşekkür ederim.

• durduğun kabayat :)))

0|1
    0|0
    • lebrize katılıyorum durduğun kabayat hazır iş var ne bekliyon

• madem babanın işi var oku gitsin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İşletme guzel bölümdür ama iş bulabılmek ıcın cok kendını gelıstırmen gerekli. Ama is ımkanın hazirsa bence bekleme. Su devirde her gun iş bulabılmek ıcın ders calısmak ıcın kalkan ınsanlar var.

0|1
    0|0
  • Seviyosan git oku bence .

0|1
    0|0
  • bir dakika bekleme :)

0|1
    0|0
  • Bölümü seviyorsan oku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...