Bir başbakan düşünün, halkı bölen, halka nefret aşılayan..

Çok zorlamanıza gerek yok..

Bu Beşiktaş'ın elenme haberi ama vatandaş Gezi eylemine destek veren "Çarşı"dan dolayıBeşiktaş haberine bunu yazıyor..

link

Bu sadece bir örnek..Hepimiz biliyoruz ki başbakanımız halkı galeyana getirip birbirine düşman ediyor..Çoğunluk farklı görüşlere saygı duymayı bilmiyor, herkes birbirine düşman olmaya başladı.

Fazla uzatmayayım..

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 4 maç ceza tamamen bjk bitirme için yapılan bir tiyatroydu!

çarşıyA kesilen ceza!

0|0
    0|0
    • Ona kesinlikle şüphem yok, o maçtaydım.1453'lülerin pankartının asılı olduğu yerden maç boyunca kimse bağırmadı, çünkü herkes maçtan önce çarşının bulunduğu Doğu alt tribüne atladı, 1453lüler de dahil..

O 1453'lü çakma Beşiktaşlıların hepsini tek tek zikmek Çarşının boynunun borcudur..

• Saygılar :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sizi gördükce dahada oy veresim geliyo akpye zorunuza gitmiş belli

0|1
    0|1
  • yorum bile yok

0|0
    0|0
  • Adama küfrediyorlar ne yapsın alkışlasın mı? :)

bölen o değil zamanında türbanlıyı dışlayan kim di? bölücülük yapan çevreler halen aynı.Bu siyaset çokmide bulandırıcı bişey. kim ne derse desin adam çoğunluğun oyunu alıyor başbakan oluyorsa saygı duymak zorundasınız o bu ülkenin başbakanı

0|0
    0|0
  • farklı görüşlere sayg duyulmuyor malesef. ben başbakanı kötülemeyen bir yazı yazsam burada anında teröristliğimden hainliğime laf sıralayacaklar. o yüzden hiç o konuya giremiycem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Iyi iste. Kim akilli kim gerizekali basbaya ortaya cikiyor. AKP kendisi diyor. Egitim seviyesi artikca, AKPnin hedef aldigi kisim daraliyor.

AKP cahilerin partisidir, yobaz kismin. Asagda TogetherForever isimli arkadasimiz varya, aynen onun gibi bos kafali.

0|1
    0|0
  • link <3

0|0
    0|0
  • Tayyip erdoğan gibi birisi 100 senede bir gelir.o gider onun ayarında bir adam daha gelir.Allah Türkiyeme şeriat düşmanı birisini nasip etmesin.

0|1
    2|6
Yükleniyor...