Erkekler buraya lütfen

size ayda bir bir paket geliyor işte içinde bir şiir defteri bir sonraki ay usb (içinde şarkılar var) , bir sonraki ay başka birşey ve her gönderinin yanında not var ve o kız sizi sevdiğini söylüyor. 5-6 ayın sonunda telefon numarası yazıyor. bu süre içerisinde o kızı merak eder misiniz ? ve o numarayı arar mısınız ?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• merak eder ararım da hiç bir kızın bir erkeğin peşinden 5-6 ay koşacağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Etmem direk çöpe (:, karşıma çıkacak cesareti olmayanın paketini açmam ben... Beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Ararım ama cevap veren kim? Tanıyormuyum? Ayrıca tanısam ne yazar? Tanıyor olsam ve bir şeyler düşünüyor olsam zaten ben açılırdım. Bunu yapman bende bir etki uyandırmazdı.

link

0|0
    0|0
  • Ohaa ! Keşke böyle bir şey başıma gelse :D müthiş. Kesinlikle ararım.

0|1
    0|0
  • gereksız 5-6 aya elınden kaçabılır kısa sürede elde etmeye bak boyle bısey olsa ev arkadasım hasanın bogazına yapısırım dalga gececek adam mı bulamadın len diye.

1|0
    0|0
    • çevren çok pis demek ki :)

• eskide kaldı bıraz bunlar gızemlı tavırlar sanki şimdi isteyen istediğiyle nıyetını belllı edıp bır sure konusmasını surduruyor sonra tamamen acılıyor

• benim durumum o kadar kolay değil. hissettiklerimi bilmesini istiyorum. eskide kaldı evet farkındayım. ama eskide kalan asla bir daha yapılmaz diye birşey yok

• 1 aya sıgdır hepsini

0|0
    0|0
  • O Telefon Notunu Gördüğüm Dk Nerde Olursam Olayım... ARARIM !

0|1
    0|0
    • umarım da o da arar :)

• umarımm aslında pek ümidim yok ama ...:(

• Böyle Bir şey Yapıyorsan... Ki Yapıorsun :)

1 ) Kim Bu Sapık ?

2 ) Kim Bu Sevdiğim Şeyleri biliyor Ve Beni Etkiliyen Diip Arar :)

Ama Kesin Arar :)

• kriminal incelemeye alırım numara vermeden önce onu bulmaya çalışırım diyelim ki bulamadım numara gelir gelmez ararım

0|0
    0|0
  • Gizem her zaman çekicidir merak ederim elbet :))

0|0
    0|0
  • Hangi adresten gönderildiği sorarım kargoya adres teyidi isterim adresini ilk gönderdiği kargoda bulurum kim ise o evinin önüne giderim ve kim olduğunu öğrenirim ama çaktırmaz biraz eğlenirdim

0|0
    0|0
  • kim o brad bitt mi ? :D

0|0
    0|0
  • erkek için makbul olan kovalanandır,kendi gelen değil.

değerini düşürme

0|0
    0|0
    • ben bunu anlamıyorum işte.. benim ona yaklaşmam niçin değer düşürmek olsun. hissettiklerimi söylüyorum , ona değer veriyorum.. bunda bir yanlış görmüyorum açıkçası

• klasik olması öneminden birşey kaybettirmiyor.

Bu klasiği yaşamadan evlenmiş arkadaşlarım eşlerini boynuzladı,

herşey gönlünce olsun başarılar.

• ben senin arkadaşlarını tanıyorum. onlar da bir bozukluk varmış demek. klasiği bozmuş oldukları için ayrılmış olamazlar. sana da başarılarr hayattta

• hayır o zamana kadar zaten başka birini buluurm ne uğraşacam :D

0|0
    0|0
    • başına böyle bişey geldimi ?

• o zaman sadece bu film senaryosunu ona uygula gerçekleştri ve gerçek hayata geçiş yap ve öyle kal yine kitaplarına devam tabi de :)

• kitapsız olur mu hiç :)

• şarkıları kesinlikle dinlemem, ama kesinlikle ararım ... beğenmezsen yol vermeside kolay ... :)

0|0
    0|0
    • mesela şöyle bir not olsa yanında 'bir kızın dinlediği şarkılara dikkat etmelisin , çünkü sözlerinde sana söyleyemediği şeyler vardır' mesela... o zaman da mı dinlemezsin ?

• ben sadece zengin olmadığını nerden biliyorsun dedim zengin ya da zengin değil demedim ki :) yani teknik olarak zengin avı olup olmadığını da bilmiyosun demek oluyor bu

• sen ne dediğini bir desen elimden geleni yapıcam ama ... olmuyor diyemedin bir türlü ...

• Ne içiyorsun,banada tavsiye edermisin?

0|0
    0|0
  • Hangi dünyadan bahsediyorsunuz?

0|0
    0|0
  • bunca şeyin üstüne merak etmeyen insan değildir

0|0
    0|0
  • vala hiç denggelmedi öyle biri denkgelmezde zaten ama merak ederdim heralde

0|0
    0|0
    • benim gibi birine denk gelmediğin için çok şanssızsın demek ki ..:)

• valla alıcı gözüyle baktım yakışıklı :D

• iyi bari yakışıklı olmasaydı gözüm açık giderdi :D ne şanslı adamlar war şu dünyada ya zaten bendede şans olsa ali ağaoğlulun oğlu olurdum peeehh :D

• her şey iyi güzel de 5-6 ay bekleyemem bir telefon numarası için...

1|0
    0|0
    • ya bu olanlar çok hoşuna giderse ? ne biliyim bir süre sonra alışıp bir sonraki ayı beklemez misin ?

• savcılığa veririm direkt rezil ederim valla sapıklık mı kaldı hangi çağda yaşıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu gerçekten yapmayı düşünüyor musun?

0|1
    0|0
    • karşısına çıkmaya g*tü yokta, bu kadar işçiliği hayatta yapamaz :)

• o ne öyle sapık gibi ya...

0|0
    0|1
    • doğru tespit :) ama iyi huylu sapık

• usul, adap diye de şeyler var ama boşver, sen nasihattan anlayacak birine benzemiyorsun, yaşa şu musibeti de kendin gör.

• emin ol sana haber vericem :)

• aynısı bana gelse kesin yakın arkadaşlarımdan biri bir i*nelik peşinde beni keklemeye çalışıyorlar derim numara gelince de her ne kadar küfür etmeyen biriside olsam arar küfür ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...