Yine hikaye yazalım mı?

Ama bu kez herkesin hikayesi farklı olsun.

herkes bir hikaye başlangıcı yazsın. isteyen altına yorum olarak sürdürsün, sıraya dikkat edelim lütfen.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Son sigarasını yaktı ve pompalıya son mermilerini de doldurmaya başladı.Kaç gündür uyumuyordu?En son bir insanı canlı halde ne zaman görmüştü?Her şey allak bullak olmuştu.Olaylar nasıl başlamıştı?Hiç bir zaman inançlı biri olmamıştı.Her zaman gülünç gelmişti böyle şeyler.Ancak kendi gözleri ile yeryüzünde cehennemi yaşıyordu.Kıyamet,tepeden yağan bombalarla gelmişti.Ortalığı zehirli bir gaz doldurduğunda,o labaratuvardaydı.Bunca yılın emeği için tam steril bir ortamda bulunuyordu.Sonra acil durum alarmı çalıştığında,prosedür gereği dışarı çıkmak için beklemesi gerekti.Dışarı çıktığında ise cehnnemi gördü.İş arkadaşları,tanıdığı insanlar...Bir tarafta temizlik görevlisi patronunun bağırsaklarını çıplak elleriyle deşiyordu.Öbür tarafta güvenlik görevlisi,sekreterin kafasını koparmakla meşguldü.Etrafta garip,yeşil bir sis vardı.Aklı durmadan çalışıyordu.Böyle şeyler filmlerde olurdu.Kendisini hemen odaya kilitledi.Toz bulutu dağılana kadar bekledi.Daha sonra oradan nasıl kaçtığını hatırlamıyordu.Tek bildiği kızı başka bir şehirdeydi,ve ona kesinlikle ulaşmalıydı...

0|1
    0|0
    • tüm bunların bir kabus olması için ve uyanmak için neler vermezdi... ama her şey öyle gerçekti ki... gerçekliğin vahşeti içinde bilincinin ve direnişinin gücü inanılır gibi değildi.

• mercedes o 403 hep güzel hep afilli gözükmüştü gözüne oyüzden almıştı o firmadan biletini ama bilemezdi ki sonya o acı haberi bu otobüsün içindeyken alacağını arayan annesiyi 'baban' dedi sesi titreyerek ağlayarak 'baban ... dön çabuk...' ve konya otogarına yaklaşırken o fiyakalı mercedes artık o siyah, o yıllar öncesinde kalan kara bir trendi sanki bilinmeze giden ..

Erkekler Ne Diyor 11

• Eski zamanlarda oralarin kralinin kizi ile bir balikci birbirine asik

olmus. Ancak dunya hali o zamanda gecerli, kral kizi balikciya

varamaz..

Ustelik bunu soyleyen baba da kral!

Hal boyle olunca kiz ile delikanli gizli gizli bulusuyorlar tabii...

Kral baba bunu zaman icerisinde ogreniyor ve bir gece takip ettiriyor kizini.

Diyorlar ki balikci denizden geliyor, kiz kumsalda onu bekliyor,isikla

bulundugu yeri isaret ediyor delikanliya. Ve Kral kizi ile delikanli

gun agarana kadar ask oyunlari yapiyorlar birbirlerine... Kral bu,

emirlerine kizi bile olsa karsi cikani oldurur. Bir gece kizini yakaliyor ve

askerlerine kumsalda isikla balikciya isaret gondermelerini soyluyor.

Delikanli isigi gorunce atliyor kayigina ve kosuyor bir manga askerin

icine...

Kiz askerlerin elinden kurtuluyor ve kosmaya basliyor sevdigini

kurtarabilmek icin ama koyun taaa obur ucuna yetismesi imkansiz...

Ama sevda bu, kural falan dinlemez, atiyor kendini sulara... Iste o

anda bir mucize gerceklesiyor!

Kizin adim attigi her yer kumsala donusurken pesinden kosan askerler

bastikca denize gomuluyor onca agirlikla... Kiz kayiga kadar kosabiliyor

ancak bir okcu tam o anda delikanliyi hedefleyip salliyor okunu...

Heyhat! Kiz ile delikanli birbirlerine sarilmislardir bile ve ok gelip

kizla bulusuyor... Derler ki o kumlar kizin kani denize karisinca

kirmiziya boyanmislar... Delikanli ise aldigi gibi gidiyor kizi, sonra

ne goren var ne duyan...

0|0
    0|0
  • 6 Temmuz günü.

0|0
    0|0
    • gölge arayışıyla hızlı adımlarla ilerliyordum ki aniden O'nu gördüm. postaneden çıkıyordu. yanına gitsem mi diye düşündüm bir an için.

• neyden çekiniyordum ki? "tanıyamadım" veya "bana yaşattığın o korkunç geceyi unutmadım" demesi beni öldürecek kadar üzer miydi? aradan 7 yıl geçti. kaybedecek neyim vardı?

• bu hikaye burada bitsin benim hikayem diğerlerinin aksine bitmesin yarıda kalsın.

• En çok istediğim seydi bu birlikte hikaye yazmak herkes kendi penceresinden...

0|0
    0|0
  • ve ben bunları okurken kar yağışını izlemek istiyordum.

0|0
    0|0
    • perdeyi ardına kadar açtım. simsiyah gökyüzünde bembeyaz sihir gibiydi kar.

• üzerindeki beyazlığı görünce sıcak olmadıklarını anladım. yine de yemek için sabırsızlanıyordum. aklım hala benim olmayan gömlekteydi..

• sıcak olmadığından yiyesim gelmemişti hemen kardeşim fırında ısıttı. iyice hevesim kaçtı ve şu an boğaza karşı kahvaltıdayım

• saten kumaş bordo renk röbdöşambrımı giyip kendime buzlu bir viski hazırlamıştım...

1|0
    0|0
  • hikaye okumak istiyorum biraz

0|0
    0|0
  • Sevmeyene değer verme ..!

0|0
    0|0
    • dedi beni omuzlarımdan tutup sarsarak. ama insan sevdiğine nasıl değer vermesin? "sevme!" diye haykırıyordu çektiğim acıyı en iyi bilen, her gün bu eziyete şahit olan dostum.

• Derdi hep arkadasim, nerden bilebilirdimki ona okadar deger vericegimi, tek istegimdi, ama simdi bitti, yanina gitmek istiyorum elinden tutup bende seninle geleyim demek istiyorum, kader, gurur buna engel olmaya calisiyorda dinlemek istemiyorum. Kararsiz kalip susuyorum belki ondan bir adim gelir diye umuyor ve bekliyorum.

• Soran seninkini görmedim :D

• ..karanlık gecede sırtını yasladığı yaşlı ağacın..sesinden başka bir ses yoktu,ama hissediyordu..

0|0
    0|0
  • Delinin biri kuyuya taşı atmış ve izliyordu.

0|0
    0|0
  • ata bindim

0|0
    0|0
    • ama yönlendirmeye halim yoktu. kendimi onun serbest gidişine bıraktım.

• öyle çok koştu ki, yorgunluğumla üzerinde uyuyakalmışım... gözlerimi açtım, bir de ne göreyim...!

• karşımda bir at daha:) üzerinde çok yakışıklı bir genç.beyazatlı prensim bu işte

• Her zamankinden farksız bir geceydi..

İnanılmaz bir rüzgar vardı dışarda..

İnce de bir yağmur başlamıştı

Hafif bir kahvaltı için oturmuş , at sidiği tadında kahvemden içiyordum..

Camı açtım , karşımda uykusundan yeni uyanmış bir prenses

Şarkı dinleyelim mi dedim

Yüzünde piç bir sırıtış , tahrik edici bir şarkı açtı , seni istiyorum dedi bana köpeğin mama ister bakışıyla

Gözlerimizle sevişmeye başladık

Yeşil pijamasını çıkarmaya başladı

Her zamanki gibi sutyen giymemişti

Birden dilleri dans etmeye başladı , aslında her yeri dans ediyordu , o bi şaheserdi

Portakal ister misin dedi

Ağzımdan salyalar akmaya başladı

Bir offf çekti , ben de offffffff çektim

Kalbim halay çekiyor , bacaklarım titriyor , dişlerim yerinden çıkacak gibi

Hayatımda gördüğüm en şahane topu öpüyordum doymak bilmeyen bir enerjiyle

Sonraaa

(Cam kapandı ) 'Ne oldu?' dedim

Annem geldi !...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mart daha yeni başladı.bahara giden bir yol var önümde .mutlu olmam gerekiyor ama ışığı göremeden baharın geleceğine inancım yok.çabuk gel.

0|0
    0|0
    • neden her yaşın güzelliği gibi, her ay'ın güzelliğine de inanmıyorum? neden geçip giden zamanın kıymetiyle her an'ı tadına vara vara yaşayabilecekken, hayatı kısaltıyorum?

• hiç akıcı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...