Film çekecek olsanız, konusu ve başrol oyuncuları kim olurdu?

Film çekecek olsanız , konusu ve başrol oyuncuları kim olurdu ?

0|0
27|44

En İyi Erkek Görüşü

• polisiye,aşk,arkadaşlık,ihanet ve intikam temel konum olurdu ve birbirlerini uzun zamandır tanıyan iki

polis arkadaşın uzun süren arkadaşlıkları bir ihanet sonucunda sona ermesi ihanet eden adam dostunun ailesine işkence edip çocuklarını öldürmesi onu haksız yere hapse attırmasıyla daha sonra hapisten çıkan Eski polisin intikam duygusuyla eski dostunu yani yeni düşmanını aramaya başlaması ve sonunda intikamını alması

Bol Aksiyonlu olurdu o kesin

Nicolas Cage iyi adamı oynardı yani mağdur tarafı

Karısını Nicole Kidman

Kötü Adamı da Denzel Washington a verirdim

0|1
    0|0
    • teşekkürler dostum,e sayende oscarımı da aldım nede olsa :)

Aslında bu seneryo aklıma bir anda esti ve bende hemen yazdım

Daha fazla senaryolarım var ama bunu seçtim

• Paylaşım için teşekkürler . :)

Kızlar Ne Diyor 27

• Konum fantastik macera olurdu.

ozetle :eva adındaki 20 lik bir çıtır yaklaşık bir aydır aynı rüyayı görmektedir. Gittiği psikologlar bile hic bisey soylemeyemez .rüyasında hep bir bir ormanın icinde gecenin bir körü oturmaktadır. Ve hep o ürkûtücü sesi duymaktadır "secildin " . Eva artık bu rüyalar yüzünden uyumak bile istemez bazen üç saatlik uykuyla okula gittigi olur.asıl olaylar ise okula 27 yaşındaki yakışıkli tarih profosorunun gelmesiyle başlar cunku ruyasinda duydugu ses bu adama aittir.eva çok korkmustur. Ve okula gitmeyi bırakır bir huzurlu bir haftanın sonunda kendini yine o ormanda gecenin koru otururken gorur ama bu sefer ses "nerdesin "diye sormaktadir. Ertesi gun okula gider ve macera baslar. Yakısıklı genç profosorle dunyanın en mistik yerlerine gidip dünyayı bile kurtaracaktir . Tabi profosorede aşık olmayı ihmal etmeden

oyuncular

eva:katie mcgrat

profosor:tim phillips(bu yakışıklıda nickimdeki kisi oluyor)

olurdu yan kisilerde ise sunlardan yararlanırdım

bradley james

tyler hoechlin

0|1
    0|0
  • Adı: Bir yudum mutluluk..

sanem çelik..

Mehmet aslantuğ..

seviyorum ikisinide oyunculukları bana hitap ediyo izlemekden keyif duyuyorum her ne kadar aynı filmde hiç oynamasalarda ben oynatıcam şuan karar verdim buna..

0|1
    0|0
  • bir halk oyunları ekibinin dünya turu serüvenleri.

ben ve link

0|1
    0|0
  • Haksızlığa,adaletsizliğe boyun eğmeyen bir grup gencin yaşantısını konu alırdım.Başrol ben ve Umut Kurt:=)

0|1
    1|0
  • keanu reeves ve ben :)

0|1
    0|0
  • Alışıla gelmemiş mallıklar

başrol balıkbeyin.

3|2
    2|0
  • benim filmi çekmişler bile link

0|2
    1|0
    • ''Eyjafjallajöküll Tesadüfleri Sever''

• birinin yorumlarıma kastı var benim de ona kafa atasım...

sana gelince Eyjafjallajöküll erkeği biliyorum daha yaratıcısın :)

• Sonu güzel biten ilk aşk filmi olup,yönetmeni; Not.seni seviyorum'un yönetmeni,Richard LaGravenese..Başrolde; Antonio Banderas ve ben :)

0|1
    0|0
  • Biraz daha ayrıntılı yazın ki bana bunlar lazım oluyor :) Özelliklede konu hikaye son filan verin ltfen.

0|1
    0|0
  • kesınlıkle aşk filmi olurdu..ve izleyenleri etkilemek için başrol oyuncu YEŞİM BÜBER olurdu.. bu güzel kadına bakmanzı tavsiye ederimm. rüya gibii

0|1
    0|0
  • Konusunu bilmiyorum ama korku filmi olurdu.

Max Thieriot,Sam Worthington.,Emily Meade,Daniel Radcliffe,Kiefer Sutherland,Jason Behr ve Emma Watson.

Olurdu.. ((:

0|1
    0|0
    • Bir grup genç büyüklerine saygısızlık eder,ahlaksız hareketlerde bulunurlar,olaylar gelişir.Sonunda hangisi yaşayacak kavgası çıkar bu kadroyla,içlerinden biri diğer rakipleri tek tek öldürmeye başlar.Konusu da bu

• kesin romantik bi film olurdu.

0|1
    0|0
  • new york'ta geçen bir romantik komedi olurdu. başrol oyuncusu zamana göre değişirdi.Eskilerde çekilmiş bir film olsaydı Audrey Hepburn'ü oynatmak isterdim. Günümüzde çekilmiş bir filmse,Leighton Meester oynasın isterdim.

0|1
    0|0
  • Destansı bir aşk filmi olurdu.Kate Winslet'i oynatmak isterdim.

0|1
    0|0
  • "melodrama" Konusuda dramatik trajedi. Basrol ben ve imkansiz ask olurdu. Ben kucuk simarik kiz o ise agirbasli sakin delikanli. :)

0|1
    0|0
    • Buradan hayalindeki erkeğin ağırbaşlı sakin bir delikanlı olmasını istediğin sonucunu çıkarıyorum :)

• Hım tamam anlaşırız , teklifini özel mesaj ile yaparsın , inceledikten sonra cevabımı veririm . :)

• Lotr serisinin cekildigi Yeni Zelanda da,ayni kadroyla,yine orta dünyayi anlatan bir film cekmek isterdim..

0|1
    0|0
  • Film Kamil Ali Tatilde.

Oyuncular ise bizim mahalledeki çocukları toplarım müthiş rol keser veletler.

0|1
    0|0
  • Psikolojik gerilim yapardim. Jared Leto kesin olurdu.

0|2
    0|0
  • Filmin konusu ben..basrolde yine ben :)

0|1
    0|0
  • sibel kekilli ve mehmet kurtuluş ile çekerdim.

macera filmi olurdu.

0|1
    0|0
  • deneysel

0|1
    0|0
  • dramatik romantik komedi macera korku polisiye bir film başrolde ben ve mehmet günsür tabiki de.

0|1
    0|0
  • severek ayrilan iki insan hakkinda olurdu

0|1
    0|0
  • Bas rol ben ve profil resmimdeki kisi olurdu, konu ise bol askli olurdu

0|1
    0|0
  • romantik bir film çekerdim başrol oyuncusu da ben olurdum hehehehe

0|1
    0|0
  • Sonu guzel biten ask filmi:) bas rollerde Rachel Mcdams ve yineee Ryan Gosling. Yada Mario kasas:)

0|1
    0|0
  • Gerard butler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Distopya

Distopyaların tamamı gelecekte geçer.Doğasında bu vardır.Benim senaryom yazılı tarihin bilinmeyen bir kısmını anlatacak.Yönetici sınıfın halkı ezmesi,haklarından insanlığından bir haber kişilerin yaşantısı.Daha sonra birinin isyanı distopik Spartacus havasında olacak.Ancak madem film çekiyorum ışın kılıcı da olmalı diyerek,filmin sonunda uzaylıların kabileyi basması ile ışın kılıcı gözükecek.Cliffhanger sonla biten filmimizin 2.si ise bilimkurgu/distopya olacak.Kahramanımız uzaya kaçırılmış ve orada kendi toplumuna benzer yönetici sınıfın diğer türleri ezmesini görecek.Sadece teknoloji ve türler gelişmiş.Yöneten sınıfsa aynı

3. film ise büyük sürprizlere gebe.İşin içine paralel evrenler ve zaman yolculuğu giriyor.Daha iyi bir evren için savaşı anlatacak

Başroller Christian Bale-Eva Green

1|1
    0|0
    • Tez çekile!

• Bahtsiz bedevi staylasını bir kenara bırakabilirse neden olmasın.

• Bana bir imkan verseler kendi efsanemi yaratacağım.Çok şahane fikirlerim var

@cold Bahtsız bedevi iyidir.Kişiler kendileriyle özdeşleştirir,severler öylelerini.Gerçi başrol oyuncusu değil ama yan karakter olabilir.

• Bir baş yapıta imza atardım sanırım, Gerilim Macera, Aksiyon ve birazda aşkla dram katardım senaryoya.

Başrol İçin Stanislava,Gizemli_61, Gizemli7,Mc4 Gibi Arkadaşlara Başrolde Yer verirdim.

19 buçuk dalda oscara aday olabilirdi bu baş yapıt.

1|1
    0|0
  • mutlaka Tecavüzcü Coşkun ve Osman Cavcı olurdu başrollerde.

2|1
    0|0
  • çanakkalenin filmini çekerdim. başrollerde kimin oynayacagı o kadaronemli degil.dunyanın en muhtesem destanına sahibiz ama hala bi filmini çekemedik.vietnamda yenilen amerika,bunun 30 kere filmini çekti.çanakkale amerikanın bi destanı olsaydı emin ol 1000 kere filmini cekerlerdi

0|1
    0|0
  • ahireti ölümü hesap gününü unutmuş kendini dünya zevklerine mala mülke adamış bir ahmakın hayatını anlatan ibretlik bir film çekerdim.

0|1
    0|0
  • Popülariteye karşı nefretle dolu olan antika bir adam..

Zeki ve çekici bir kadın..

'66 model hurda bir Mustang

ve

renk paleti gibi bir hayat..

''Begonya ve Metropol''

14 Şubat'ta sinemalarda..

:))

1|1
    0|0
  • Polisiye olurdu başrollerde Al Pacino - Robert De Niro olurdu yardımcı erkek oyuncuda Edward Norton olurdu

0|1
    0|0
  • erotik başrolde de şahin k. olurdu :D

1|2
    1|0
  • siyasi olurdu ve ben oynardım

0|1
    0|0
  • aksiyon ve romantizmin birlikte olduğu çok güzel bir film. Angelina Joulie ve brad pitt

0|1
    0|0
  • Atın intikamı , adnan oktar.

0|2
    0|0
    • haha iyiymiş :D ön yargılı olmamak lazım sonuna kadar izliyoruz

• basrölde ben oynardim filim konusuna gelince kendi hayatimi kaleme alirdim terk ettigim sehirden tut simdiye kadar yasanmis hayatimi filim yapardim

0|1
    0|0
  • komedi filmi başroldede ben :D

0|1
    0|0
  • Konu: Tanrı-Titan savaşları...

Başrol:

Zeus - Alain Delon link

0|1
    0|0
  • Korku, Gizem, Komedi - Bu zamana kadar sinemada işlenmemiş bir senaryo üzerinde çalışıyorum.

Başrol oyuncuları:

Aktör: Johnny Depp

Aktrist: Mary Elizabeth Winstead

0|1
    0|0
  • olasılıksız kitabının filmini yapmak isterdim. oyuncu olarak kimleri seçerdim bilemiyorum çok seçici olmak gerekir. harika bir kitaptır mükemmel bir film olur.

0|1
    0|0
  • kesinlikle aşk filmi çekmezdim :D

0|1
    0|0
  • filmimin adı : rüzgargülü

başrollerde : nazeni hovhannisyan, tolgahan sayışman

tür : dram

0|1
    0|0
  • Konusu kesinlikle matrix,fight club,limit yok benzeri psikoloji aksiyon gerilim felsefik tarzı olurdu ama başrolü kime verirdim bilmiyorum

0|1
    0|0
  • +18 cinsel içerikli romantik komedi ben ve megane fox baş rolde :)

0|1
    0|0
  • yazıyımda senaryoyyu calın dımı

0|1
    0|0
  • Derin devlet hakkında olablirdi

0|1
    0|0
  • Yönetmen ve oyuncu olurdum, Mary Elizabeth Winstead ile gençlik filmi çekerdim.

1|1
    0|0
  • ben başrol oynardım bide tuba büyüküstün veya lale devrindeki toprakı oynatırdım ikimiz aşk yaşardık falan :))

0|1
    0|0
  • karate filmi olurdu ceki cen, jet lee, tony jaa üclüsünü birbirinin düşmanı yapardım hangisi filmin sonunda sag kalıyor ona bakardım :D

0|1
    0|0
  • Dizi film mi, sinema filmi mi? Diğer yandan konuya göre film çekilmez "tür"e göre film çekilir. Dahası, o türdeki yapı ve biçimin kotarılışına göre film çekilir. Konu eeeeennnn son iş.

0|1
    0|0
  • belgesel çekerdim.başrolde de yavrusunu kaybetmiş bir anne maymun .

0|1
    0|0
  • erkan can'ın pamuk prenses 2 filmindeki gibi masalları yetişkinlere uyarlardım fakat yine başrol oyuncusu erkan can olurdu :)

0|1
    0|0
  • kendi hayatımı konu alır , başrolde kendimi oynatırım.ailem ve arkadaşlarım oyuncular olurdu.Çevremdekiler figüran. hayat seyirci.

0|1
    0|0
  • Traji-komik

Konu:İki üniversite mezunu bir yüksek mühendisin iş bulamaması

oyuncular:Ben ve benim gibi gençler

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...